Preclíky v čokoládě
Preclíky jsou klasickou křupavou pochoutkou s jemnou slanou chutí, ideální pro rozličné příležitosti od rychlé svačinky po zákusek ke kávě či čaji. Díky své charakteristicky prohnuté struktuře jsou preclíky nejen chutné, ale také zábavné při konzumaci. S výběrem pomůžeme v řádcích níže.
Pokračovat
Vše z 6
Bery Jones Preclíky ve slaném karamelu 500g
Super cena
299,-
598 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Preclíky - křupavé preclíky obalené v bílé čokoládě se slaným karamelem (64 %), originální kombinace sladké a slané chuti, vyrobeno v ČR, ideální jako svačinka, pohoštění i...
Bery Jones Preclíky v mléčné čokoládě 500g
Super cena
249,-
498 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Preclíky - křupavé preclíky obalené v mléčné čokoládě (59 %), vyvážená kombinace slané a jemné čokoládové chuti, vyrobeno v ČR, ideální jako svačinka, pohoštění i originální dárek,...
Bery Jones Preclíky v hořké čokoládě 500g
Super cena
249,-
498 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Preclíky - křupavé preclíky obalené v hořké čokoládě (59 %), vyvážená kombinace slané a intenzivně čokoládové chuti, vyrobeno v ČR, ideální jako svačinka, pohoštění i originální...
Bery Jones Preclíky v bílé čokoládě 500g
Super cena
249,-
498 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Preclíky - křupavé preclíky obalené v jemné bílé čokoládě (66 %), kombinace sladké a slané chuti, vyrobeno v ČR, ideální jako svačinka, pohoštění i originální dárek, praktické...
Mixit Velké Mixit preclíky - čokoládový mix 500 g
319,-
638 Kč/kg
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Preclíky - mix slaných preclíků v bílé čokoládě se slaným karamelem, v hořké a mléčné čokoládě - 638 Kč/1 kg
Bery Jones Preclíky v čokoládě mix 500g
Super cena
299,-
598 Kč/kg
Momentálně nedostupné
Preclíky - čtyři druhy čokoládových polev, bílá čokoláda (17 %), bílá čokoláda se slaným karamelem (17 %), hořká čokoláda (15 %), mléčná čokoláda (17 %) a vyvážená kombinace...
V kategorii Preclíky v čokoládě máme právě teď na Alza.cz celkem 6 produktů.
Pokračovat
Již neprodáváme
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si
Praclíky v čokoláde
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Csokis perecek