Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Láska ke kávě v podobě Alza Café 100% arabica

Kromě známých i méně známých značek nyní v nabídce Alza.cz naleznete i naši vlastní značku kávy. S hrdostí oznamujeme, že jsme ji vytvořili speciálně pro zákazníky AlzaCafé.

Co nás vedlo k vytvoření vlastní kávy?

Jako experti a milovníci kávy víme, co od kvalitní směsi požadovat, a nemáme rádi kompromisy. Takže vytvoření vlastní kávy podle našich představ bylo očekávaným krokem. „Pro představení vlastní směsi jsme měli dva důvody. Tím prvním je prostě to, že Alza je plná milovníků kávy a představa vlastní značky nás prostě nadchla. Tím druhým je fakt, že jsme jedním z největších prodejců kávovarů v zemi a z tohoto pohledu je vlastní směs logickým krokem,” uvedl vedoucí internetového marketingu Alza.cz Jan Sadílek s tím, že Češi jsou již zvyklí, že si díky dostupnějším přístrojům mohou dopřát kávu kavárenské kvality v pohodlí domova.

Láska v podobě Alza Café

Příběh každého balení AlzaCafé začíná v Brazílii

Káva AlzaCafé je vyrobená z prvotřídních zrn z Jižní a Střední Ameriky. Podporujeme férové jednání s farmáři, díky čemuž je naše káva fairtrade. Současně si však uvědomujeme důležitost podpory lokálních podniků, proto jsou tato pečlivě vybraná zrna pražena v České republice v jedné z největších pražíren.

Představujeme Alza Café

Chuť a vůně AlzaCafé

Alza káva je 100% arabica, která si vás získá naprosto vyváženou, plnou a perfektně vyladěnou chutí bez jakékoliv kyselosti. Harmonická a jemná vůně se dokonale snoubí s chutí s tóny čokolády a nádechem lískového oříšku. Tuto kávu si můžete užít jako espresso, vhodná je ale i na další varianty káv, jako je například cappuccino.

i Kávu namelte až těsně před použitím a otevřený balík kávy spotřebujte do 90 dnů. Čím čerstvější bude káva, tím bude lahodnější.

Jak připravit espresso

Pro single espresso je třeba 9 gramů AlzaCafé a jeden z přístrojů pro mletí a extrakci kávy. Samotná extrakce by měla probíhat 20–25 vteřin, po kterých pak získáte 20 ml lahodného espressa.

A to nejlepší nakonec? Prvních 14 dní si můžete objednat AlzaCafé jen za polovinu ceny, krásných 299 Kč/kg!

WEB3