Obnovit stránku

Proč je iPhone jedinečný?

Každý iPhone jsme vyrobili s myšlenkou, že telefon by měl být víc než jen soubor vlastností.

iPhone
  • Perfektní uživatelské zážitky
  • Dokonalý fotoaparát
  • Obrovské množství aplikací
  • Identifikace dotykem
  • Technologie pro každého

Perfektní uživatelský zážitek

Telefon by měl být víc než jen soubor vlastností.

iPhone

Telefon by měl být definován především jednoduchým ovládáním a perfektním uživatelským zážitkem. iPhone vyrábějí lidé, kteří spolu denně komunikují a pracují za jedním cílem – vytvořit bezchybný hardware a software, který dokonale spolupracuje. Kdykoli se objeví nové aktualizace s novými, úžasnými funkcemi, s iPhonem budete mít možnost si v klidu sednout do křesla, zatímco se váš telefon o všechno postará sám.

Dokonalý fotoaparát

Sestrojili jsme nejoblíbenější fotoaparát v telefonu na světě.

iPhone

Fotoaparát, se kterým snadno pořídíte naprosto úžasné fotky. Tak úžasné, že se vám bude tajit dech. Takže až si budete chtít vyfotit toho divného brouka, který támhle zrovna přistál, váš foťák se zaostřováním, automatickou stabilizací a obrazovým procesorem bude už dávno v pohotovosti. Pořizování fotek a videí na iPhone je prostě úžasné.

Aplikace pro každého

V App Store máme přes půl druhého milionu aplikací.

iPhone - aplikace

Každá z nich byla vyzkoušena a prověřena týmem nadšených profesionálů se skvělými nápady. Takže ať už se chystáte běhat nebo psát, počítat, natočit video nebo si zahrát oblíbenou hru, můžete se do toho směle pustit.

Bezpečí nadevše

Malware je nebezpečná a často podceňovaná záležitost. Na zabezpečení iPhonu pracuje tým odborníků, kteří vyvinuli obrovské úsilí, aby vaše bankovní účty a další soukromé údaje udrželi v bezpečí. Výsledkem je to, že iPhone a malware jsou prakticky cizinci.

iPhone

Identifikace dotykem

Přesné, jednoduché a bleskové odemknutí.

Součástí iPhonu je pečlivě navržený senzor, díky němuž odemknete telefon pomocí otisku prstu. iPhone udržuje váš otisk v bezpečí, protože jeho obrázek nikde neukládá. Místo toho ho přeměňuje v komplikovaný matematický údaj, z něhož se obrázek nedá zpětně sestavit, replikovat, ani jinak zneužít.

iPhone

V jednoduchosti je krása

Zkrátka podle nás by všechno mělo být jednoduché.

iPhone

Třeba posílání textů, hlasových i hromadných zpráv, fotek, videí, emotikon a informací o poloze by měla zvládat jediná aplikace, která je navíc v telefonu předinstalovaná. A takových je víc. A protože dnes používáme telefon víc než kdy dřív, měl by toho také víc umět. Třeba spočítat, kolik kroků jste za den udělali a kolik metrů jste ušli. Váš telefon by se také měl umět jednoduše připojit k vašemu laptopu a tabletu.

Technologie pro každého

Další úžasná věc, kterou by měl telefon zvládat – což by upřímně nemělo být nic úžasného – je dát každému možnost tyto technologie používat. Přesně proto iPhone přichází s tolika doprovodnými programy a vlastnostmi, které umožní jeho používání opravdu každému. K tomu slouží asistenční nástroje třeba v podobě hlasového předčítání nebo invertního nastavení barev. A pokud byste si náhodou nevěděli rady, přijďte se podívat do našeho showroomu v Praze v Holešovicích, Hájích, v Plzni nebo v Bratislavě, kde je vám k dispozici vyškolený personál. Pro nás technologie nejsou něco navíc. Pro nás jsou základ.

Proto byste si měli pořídit iPhone.

Vybrat můj nový iPhone iPhone
P-DC1-WEB14