Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Profil výrobce Technaxx

Přejít na všechny výrobky Technaxx

Technaxx špionážní technika

menu

Hlavní produkty německé firmy Technaxx, patří mezi špionážní techniku. Jedná se o produkty, které na první pohled vypadají jako předměty každodenního používání, jako jsou třeba hodiny, brýle, nebo tužka. S tím rozdílem, že součástí špionážních produktů Technaxx je skrytá kamera, mnohdy obohacená o prvky jako jsou infračervený přísvit pro noční snímky, senzor pohybu a mnohé další .

Přední špionážní produkty:

budka

Venkovní kamera Technaxx Nature Cam je ideální pro monitorování divoké zvěře u domu, v přírodě i na zahradě. Senzor pohybu na 15 metrů se zapne opravdu jen ve chvílích, kdy něco zaznamená. O kvalitu záběrů se postará výkonný blesk a infračervené snímání


budka

Brýle Technaxx pro všechny milovníky sportu a cestování. Díky brýlím Action Sun můžete zaznamenat každý okamžik svého dobrodružstí. Brýle zaznamenávají v mimořádně ostrem Full HD rozlišení.


budka

Technaxx Wall Clock jsou moderní nástěnné hodiny s přídavným stojánkem. Hlavní předností chytrých hodin je kompaktní CMOS kamera s integrovaným mikrofonem, zvláště vhodná pro skryté monitorování. Nahrávání je možné manuálně nastavit nebo aktivovat pomocí pohybového senzoru.


budka

Propiska Technaxx s kapacitou 4GB pro záznam z integrované kamery a mikrofonu. Kamera spolu s mikrofonem poskytuje dostatečnou kvalitu záznamu. Vestavěný akumulátor dokáže kameru napájet až 2 hodiny. Přenášení dat probíhá pomocí USB 2.0 konektoru, který je skryt uvnitř propisky.


Kamera

Bezpečnostní bezdrátová WiFi kamera s detekcí pohybu a dosvitem 20 metrů je ideální pro ostrahu rodinného domu, nebo kanceláře. Kamera je voděodolná a tedy určená i pro venkovní použití. Je vybavená mikrofónem a automatickou alarm funkcí. Nahrané video se ukládá na microSD kartu.


Nositelné příslušenství Technaxx

menu

Německá firma Technaxx se mimo výroby produktů se špionážní kamerou soustředí i na nositelné příslušenství. V nabídce jsou chytré hodinky pro Android a iOS a fitness náramky včetně osobní váhy pro Android a iOS.


Reproduktory MusicMan

menu

MusicMan je součástí německé firmy Technaxx. Mezi výrobky najdete především snadno přenosné reproduktory, které mají ale velmi vysokou kvalitu zvuku. Výběr není malý, proto si můžete vybrat reproduktor přesně podle vás, ať už jde o velikost, nebo o stylovou barvu.

P-DC1-WEB18