Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Projektory CASIO

Casio

Projektory Casio

Japonská značka Casio je známá výrobou hodinek, kalkulaček nebo klávesových nástrojů, do její nabídky ale patří i projektory na domácí použití i do kanceláře. Jejich obrovskou výhodou je dlouhá životnost lampy, protože místo výbojky používají tzv. hybridní zdroj světla, spojující výhody LED diod a laseru.

Mobily Casio Xperia XZ

Technologie hybridního zdroje světla

Klasické projektory spoléhají na rtuťovou výbojku jako zdroj světla a DLP čip. Projektory Casio však pracují na principu hybridního zdroje světla složeného z laseru a diod. Každý z těchto prvků je vhodnější pro zobrazení části barevného spektra. Hlavní výhodou tohoto řešení je extrémně dlouhá životnost dosahující až 20 000 hodin používání, ale všimnete si i sytějších barev, živějšího obrazu a rychlejšího dosažení maximálního jasu.

Rychlé spuštění promítání

Zdroj světla uvnitř dataprojektoru potřebuje čas k získání provozního jasu a teploty. Projektory Casio jsou ale k prezentaci připraveny do deseti vteřin. Tento čas nesnižuje jen použití kombinace LED diod a laseru jako zdroje záření, ale
i automatická korekce lichoběžníkového zkreslení – na zeď se vždy zobrazí obdélník, aniž byste se museli ručně přizpůsobovat úhlu mezi projektorem a stěnou. Bohužel tak nezbyde mnoho času pro obdivování designu projektorů...

Mobily Casio Xperia XA
Mobily Casio Xperia Z

Kancelářské projektory Casio pro profesionály

Laserové projektory Casio využijete jako domácí kino se 4K rozlišením a možností montáže na zeď, hodí se na sledování sportu v restauraci na plátně. V takovém případě jsou ideální projektory s vysokým jasem a TV tunerem. Laserové promítačky využijí i studenti ve škole na dokumentární filmy, nejvíc jejich výhody však využijete ve firmě. Rychlý start nebude prodlužovat pracovní schůzky, na Full HD vyniknou všechny detaily prezentací a grafů a projektor s WiFi nebo USB nebude vyžadovat ani nošení počítače, když ovládání zařídíte z mobilu.

Upřesnit parametry
1 položka
P-DC1-WEB13