Obnovit stránku
MONITOROVACÍ SYSTÉM
Spojením několika jednotek Turbo NAS můžete spravovat, monitorovat a přehrávat až 128 IP kamer.
Monitorovací systém
Správa kamer
Spojením několika jednotek Turbo NAS můžete spravovat, monitorovat a přehrávat až 128 IP kamer spravovaných pomocí Turbo NAS a to jen z jedné jednotky. Tato škálovatelnost poskytuje větší flexibilitu a v případě potřeby, můžete nasadit menší systém dohledu a do budoucna ho rozšiřovat.
Monitorovací systém
Monitorovací systém
Profesionální systém řízení videa
Vzhledem k tomu, že kamery s velkým megapixelovým rozlišením a kamery s rybími oky nabývají na popularitě, jsou usilovně vynalézány specifické funkce pro tyto typy aplikací. Surveillance Station 5.1 se svým rozhraním nové generace maximalizuje využitelnost záznamů s vysokým rozlišením a záznamům z kamer typu rybího oka a zvyšuje účinnost dozorování pro dozorovací systémy.
Oblast zájmu
Kamery s vysokým rozlišením (jako například 4K) dokážou pokrýt mnohem širší oblast, než tradiční kamery. Na stránce dálkového monitorování podporujeme režim ROI. Chcete-li originální obraz a několik částečných obrazů ze stejné kamery zobrazit v jednom záběru, vyberte dělené zobrazení s 5 nebo 7 panely a na celkovém obraze definujte více zaostřených oblastí.
Monitorovací systém
WEB9