Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

QTS 4.3
Evoluce uživatelského rozhraní NAS se svým svěžím vzhledem, mnoha novými funkcemi a vylepšeními.
GTS 4.3
Užívejte si úchvatný multimediální zážitek
TS 4.3 Vám přinese multimediální prožitek zcela nové úrovně. Nyní s pomocí multimediálních ovládacích prvků s více zónami, můžete centrálně vysílat média do různých koutů na jediném zařízení přes Bluetooth, zařízení USB připojená k NAS, HDMI, DLNA, Apple TV a Chromecast. HD Station dodává mnoho užitečných aplikací a podporu víceúlohového provozu, čímž Vám umožní dosahovat více.
QTS 4.3
QTS 4.3
Optimalizovaná správa úložišť a zálohování
QTS 4.3 poskytuje optimalizovanou správu dat, akceleraci SSD cache a obsáhlá zálohovací řešení k vylepšení efektivity a výkonnosti podnikání. Renovovaný Storage Manager přidává praktický nástroj k pořizování snímků, čímž Vám umožňuje systematicky zálohovat snímky svazků a LUN pro budoucí obnovení ze zálohy. Migrace dat je usnadněna rozšiřujícími kryty JBOD nevyžadujícími žádnou síťovou konektivitu.
Chraňte svá data vyšším zabezpečením
Bezpečí vašich dat je vždy naší prvořadou prioritou. Po aktivaci dvoukrokového ověřování bude muset každý, kdo se chce přihlásit ke QTS, zadat ověřovací kód vygenerovaný autentizační aplikací. V nastavení práv můžete nakonfigurovat 256-bitové šifrování AES pro své sdílené složky, v nastavení serveru VPN přímo v QTS můžete s vyšším zabezpečením povolit L2TP/IPsec, a nechat si zasílat upozornění o výstrahách pro Váš NAS pomocí mobilní aplikace Qmanager.
QTS 4.3
QTS 4.3
Zvyšujte produktivitu pomocí úžasných nástrojů
QTS 4.3 poskytuje široké spektrum užitečných nástrojů a aplikací, s kterými bude Vaše práce vždy přehledná, efektivní a mnohem produktivnější. Můžete si zobrazovat kancelářské dokumenty online a pomocí File Station využívat pohodlného přístupu k ostatním službám prostředí cloud.
P-DC1-WEB22