Obnovit stránku

QNAP TS-128A

4 079 Kč
3 371 Kč bez DPH

QNAP TS-128A

Rozšiřte svůj digitální svět o NAS QNAP TS-128A. Jedná se o vysoce výkonné, dvoudiskové a snadno použitelné síťové úložiště pro zálohování, synchronizaci, vzdálený přístup, domácí zábavu a vzdělávání. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní QTS můžete váš QNAP pohodlně ovládat a sledovat důležité informace, včetně praktických funkcí. Aby vše běželo bez sebemenších problému je celý tento zázrak poháněn 4jádrovým procesorem s 1GB operační pamětí DDR4. Neuvěřitelný výkon je podporován širokou konektivitou, kde samozřejmě nechybí porty USB nebo gigabitový LAN port. Úložný prostor lze snadno vytvořit diskem v provedení 3,5".

Klíčové vlastnosti datového úložiště QNAP TS-128A

  • Chytré domácí úložiště za skvělou cenu
  • Propracovaný systém QTS
  • myQNAPcloud pro vzdálený přístup k uloženým souborům 
  • Photo, Music a Video Station pro sdílení a správu souborů
  • Špičková ochrana souborů a dat pomocí snímků
  • Aplikace Hybrid Backup Sync pro zálohování i synchronizaci
  • Dvoukrokové ověřování, šifrovaný přístup, filtrování/blokování IP a antivirus
  • Vysílání médií prostřednictvím DLNA

Intuitivní ovládání i vysoký výkon

Operační systém QTS poskytuje přehledné webové uživatelské rozhraní, které umožní snadno spravovat soubory datového úložiště QNAP TS-128A. Pokud bude zapotřebí, snadno nainstalujete různé aplikace pro ukládání, zálohování a správu. QTS také umožňuje mít otevřeno více oken aplikací najednou a provozovat tak více úloh současně, což zvyšuje efektivitu provozu.

Přístup a sdílení na mobilních zařízeních

Datové úložiště QNAP TS-128A je váš privátní cloud, který rozšiřuje kapacitu chytrých mobilních zařízení. Aplikace Qfile umožňuje snadný přístup na server, nahrávání, stahování a sdílení souborů. Qfile pro iOS navíc umožňuje přehrávat na televizoru přes AirPlay a Chromecast. Aplikace Qmanager umožňuje sledovat a ovládat váš NAS vzdáleně bez zapnutí počítače. K dispozici jsou mobilní aplikace QVideo, QPhoto, QMusic a řada dalších.

Snadná a praktická konstrukce

Datové úložiště QNAP TS-128A nabízí nespočet funkcí, možností, a přitom je tak malý. Jeho konstrukce ve tvaru věže nezabírá zbytečný prostor na stole, takže je vhodný především do domácností nebo malých kanceláří. Nutno zmínit velice tichý provoz, jelikož je vybaven kompaktním a tichým výfukem, který efektivně odvádí teplo s minimální hlučnosti a prašnosti. Navíc k instalaci 3,5" disku nepotřebujete žádné nástroje. Je to prostě nenáročné, praktické a plně funkční domácí úložiště, které dokonale vyplní prázdné skulinky ve vaší digitální výbavě.

3,6
Hodnotilo 5 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
70 %
zákazníků doporučuje
2,70 %
reklamovanost

Parametry a specifikace

Typ a kapacita

Rozměry

Šířka 60 mm (6 cm)
Výška 187,7 mm (18,77 cm)
Hloubka 125 mm (12,5 cm)

Hmotnost

Hmotnost 560 g (0,56 kg)

Barva

Barva Bílá

Úložiště

Počet pozic osazených diskem 0 ×

Služby

Podporované služby Sdílení souborů (SAMBA, HFS, CIFS), FTP server, Print server, Media server (DLNA), iTunes server, Download server, Nahrávání z IP kamer

Výkon

Frekvence procesoru 1,4 GHz
Procesor Realtek RTD1295

Využití

Využití Domácí, GDPR ready
Provedení Desktop

Spotřeba

Rozhraní

LAN 1 ×
USB 2.0 2 ×

Rozměry

Hloubka 125 mm
Hmotnost 0,56 kg
Šířka 60 mm
Výška 187,7 mm
Kód:  QL262c4b1
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  TS-128A
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB17