Obnovit stránku

QNAP TS-253Be-2G

11 990 Kč
9 909 Kč bez DPH

QNAP TS-253Be-2G

Chytré datové úložiště QNAP TS-253Be-2G přináší skvělou výbavu s nadprůměrným výkonem za dostupnou cenu. Procesor Intel je zárukou hladkého chodu všech aplikací, které si doinstalujete v přívětivém prostředí systému QTS, a doplníte tak úložiště o další funkce. Variabilní úložný prostor lze jednoduše škálovat a rozšiřovat pomocí dvou disků v provedení 2,5" nebo 3,5". To vše znamená snadno použitelné, a přitom zabezpečené a spolehlivé úložiště vhodné pro zálohování dat, synchronizaci a sdílení souborů, vzdálený přístup a pro multimediální aplikace.

Klíčové vlastnosti datového úložiště QNAP TS-253Be-2G

  • Dvoukanálové překódování videí 4K (H.264 a H.265) a 1080p v reálném čase
  • Duální HDMI výstup pro přehrávání videí až 4K Ultra HD
  • Hardwarově akcelerované šifrování AES-NI
  • S monitorovací aplikací QVR pro efektivnější využívání prostředků NAS
  • Sjednocené úložné řešení NAS a iSCSI / IP-SAN pro virtualizaci
  • Systematické zálohování svazků a LUN (až 1 024 snímků na NAS a až 256 snímků na svazek)
  • Slot PCIe pro kartu QM2 se 2 sloty M2. SSD a připojením 10 GbE
  • Intuitivní a moderní operační systém QTS
  • Podpora multimediální knihovny pomocí DLNA

Efektivní víceúlohový provoz

Základem systému je úsporný čtyřjádrový procesor Intel Celeron J3455 s taktem 1,5 GHz. V případě potřeby výkonu, například ve špičkách, se hodnota navýší až na 2,3 GHz, díky čemuž plynule překonáte jakékoli výkyvy a hlavně překonává svého předchůdce. Procesor spolupracuje s úspornou operační pamětí DDR3L v provedení SO-DIMM známé z notebooků. Síťový výkon má na starosti dvojice Gigabit Ethernet rozhraní. Diskový řadič podporuje samozřejmě technologie RAID 0, 1, 5, 6, 10 a JBOD s možností hardwarového šifrování AES-NI, a to jak pro celé svazky NAS, tak i pro sdílené složky. Tím se vylepšuje systémový výkon i zabezpečení datového úložiště QNAP TS-253Be-2G.

Jednoduché a efektivní rozhraní QTS

K intuitivnímu a snadnému ovládání chytrého domácího úložiště QNAP TS-253Be-2G slouží moderní systém QTS. Jeho moderní plochá koncepce optimalizuje dobu načítání a inteligentní pracovní plocha umožňuje rychlé vyhledání požadovaných funkcí, vytváření zástupců na pracovní ploše nebo v reálném čase monitorovat důležité systémové informace. Nemusíte se však spokojit pouze s jedním systémem, díky podpoře virtualizace může mít váš NAS ještě širší využití. Vytvářejte virtuální počítače, zálohujte je, obnovujte, a to vše ve webovém rozhraní.

Připraven pro éru IoT

Systém QTS na datovém úložišti QNAP TS-253Be-2G využívá moderních virtualizačních technologií. Pokročilá architektura přináší možnost stahování množství aplikací z QTS App Center nebo využívání balíků IoT pro Linux a jejich zobrazení pomocí výstupu do HDMI. Virtualization Station zavádí koncepci softwarově definované sítě (SDN) a Container Station exkluzivně integruje systémově nenáročné virtualizační technologie LXC a Docker. Díky tomu lze provozovat několik samostatných operačních systémů, jakož i stahovat aplikace z integrovaného Docker Hub Registry. Celá škála virtualizačních řešení pokryje vaše potřeby, ať už jsou jakékoliv.

5,0
Hodnotil 1 zákazník
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
?
neznámá reklamovanost

Parametry a specifikace

Typ a kapacita

Rozměry

Šířka 105 mm (10,5 cm)
Výška 168 mm (16,8 cm)
Hloubka 226 mm (22,6 cm)

Hmotnost

Hmotnost 1 660 g (1,66 kg)

Barva

Barva Černá

Úložiště

Počet pozic osazených diskem 0 ×
Podporovaný RAID RAID 0, RAID 1 (zrcadlení), RAID 5, RAID 6, RAID 10 (1+0), JBOD

Služby

Podporované služby Sdílení souborů (SAMBA, HFS, CIFS), FTP server, Print server, iSCSI, Media server (DLNA), iTunes server, Download server, Nahrávání z IP kamer, Cloud server

Výkon

Rychlost čtení 225 MB/s
Rychlost zápisu 225 MB/s
Systémová paměť (RAM) 2 048 MB (2 GB)
Typ paměti DDR3
Paměť rozšiřitelná až na 8 GB
Frekvence procesoru 1,5 GHz
Procesor Intel Celeron J3455

Využití

Využití Firemní, GDPR ready
Provedení Desktop

Spotřeba

Rozhraní

LAN 2 ×

Rozměry

Hloubka 226 mm
Hmotnost 2,33 kg
Šířka 105 mm
Výška 168 mm
Kód:  QL272m02
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  TS-253Be-2G
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB27