Obnovit stránku

Razer Kraken Neon - Rozmazlete svoje uši

Razer Kraken Neon jsou vynikající sluchátka s robustní konstrukcí, která jsou přizpůsobena pro časté přenášení, a proto jsou vhodná pro posluchače vyznávající aktivní životní styl. I přes svou robustnost je konstrukce velmi odlehčená a spolehlivě vás doprovodí i při zdlouhavém dojíždění autobusem nebo například při jízdě na lyžích.

Vynikající uživatelský komfort

Při přenášení je velmi užitečná možnost sluchátka pohodlně složit. Sluchátka mají propracovanou ergonomii a několik různých prvků dodávajících vysokou úroveň uživatelskému komfortu. Při návrhu sluchátek totiž bylo dbáno na výslednou váhu sluchátek, ta byla optimalizována tak, aby byly sluchátka pohodlná i po delší dobu.

Sluchátka Razer Kraken Neon se mohou pochlubit nadprůměrně velkými neodymovými zvukovými měniči. Ty jsou garancí čistého zvuku a také značného rozsahu výšek i středů. Nebudete ochuzeni ani o skutečně hluboké basové tóny. I díky tomu je možné využít Razer Kraken Neon také jako herní sluchátka. Díky izolaci okolního zvuku se navíc můžete zcela ponořit do hry.

O firmě Razer
Sídlo firmySan Diego, USA
Založena1998
Webové stránkywww.razerzone.com
P-DC1-WEB23