Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Hoover RC81_RC16011

-33%
Akční cena
3 290 Kč
2 199 Kč
1 817 Kč bez DPH

Hoover RC81_RC16011

Bezsáčkový vysavač HOOVER RC81_RC16011 je ideální pomocník do každé domácnosti. Postará se o dokonalý úklid a zároveň šetří energii a vaši peněženku. Vysavač je vhodný na všechny typy podlah a koberců.  Systém jednoho trvale funkčního cyklónu vám poskytne dlouhotrvající výkon a zároveň zamezí ucpávání nečistotami, a tím snižuje nutnost časté údržby. 


Klíčové vlastnosti bezsáčkového vysavače HOOVER RC81_RC16011 

  • Moderní design ve fialovo-černé barvě
  • Vybaven samostatným cyklónovým systémem
  • Poskytuje dlouhotrvající výkon
  • Přístroj snadno vyčistíte díky celoplastové rozebíratelné konstrukci
  • Nabízí bohaté příslušenství
  • Objemná nádoba na prach
  • O perfektní výsledky úklidu se postará Performance System 3 TOP Eco
  • Šetří energii a vaši peněženku
  • Šetrný k životnímu prostředí

Výkonný bezsáčkový vysavač

Bezsáčkový vysavač HOOVER RC81_RC16011 vás ohromí svým moderním designem ve fialovo-černé barvě. Vysavač disponuje samostatným cyklónovým systémem a funguje na bázi bezsáčkového provozu, tudíž nebudete muset kupovat žádné sáčky a další komponenty. Stačí pouze dokoupit filtry pro separaci prachu.

Cyklónový systém 

Benefitem vysavače HOOVER RC81_RC16011 je použití samostatného cyklónového systému, který separuje prach. Tento systém je vybaven jednou cyklónovou jednotkou, která vytváří odstředivý efekt, čímž zároveň poskytuje dlouhotrvající výkon. Přístroj snadno vyčistíte díky celoplastové rozebíratelné konstrukci. Systém samostatného cyklónu dlouhodobě zajistí perfektní výkon bez ucpávání omyvatelného filtru EPA 10. 

Vysavač HOOVER RC81_RC16011 nabízí bohaté příslušenství

Bezsáčkový vysavač HOOVER RC81_RC16011 vám nabízí bohaté příslušenství, které vám pomůže s úklidem vaší domácnosti. V balení naleznete kobercovou a podlahovou hubici All Floors Extra, která je vhodná na všechny typy podlah. Nechybí také hubice na koberce Carpet Optimax, hubice na tvrdé podlahy a hubice na nábytek. V neposlední řadě vysavač disponuje štěrbinovou hubící sloužící k vysátí těžko přístupných prostor. Na rukojeti vysavače se nachází malý prachový kartáč, který budete mít při vysávání neustále k dispozici, takže vám neunikne ani smítko nečistot.

Zajistěte podlaze tu nejlepší péči

Pokud máte doma parkety, dřevěnou či laminátovou podlahou, určitě vás jistě potěšíme. Bezsáčkový vysavač HOOVER RC81_RC16011 je totiž vybaven parketovou hubicí, která se dodává spolu s další tryskou pro následnou péči. Měkké štětiny a plstěná kola vám umožní vyčistit jemné povrchy bez rizika poškrábání a následného zničení podlahy. Podlaha tak bude perfektně vyčištěná a zároveň dostane tu nejlepší péči.

Objemná nádoba na prach

Bezsáčkový vysavač HOOVER RC81_RC16011 disponuje objemnou nádobou na prach, kterou díky svému objemu nebudete muset tak často vyprazdňovat. Pokud však budete potřebovat nádobu vysypat,stačí stisknout tlačítko a nečistoty vysypete do koše. Nepřijdete tak do žádného kontaktu s prachem. 

Vysavač šetrný k životnímu prostředí

O perfektní výsledky při úklidu se postará Performance System 3 TOP Eco, který vám zaručí, že podlaha bude dokonale čistá. Vysavač HOOVER RC81_RC16011 zároveň šetří energii až o 40 %.  Díky mimořádně účinnému filtračnímu systému uvolňuje vyčištěný vzduch.

Parametry a specifikace

Typ povrchu

Typ povrchu Na koberce, Na tvrdé podlahy, Na čalounění

Určení

Určení Na čištění koberců

Rozměry a hmotnost

Hmotnost 4,9 kg

Typ

Typ vysavače Bezsáčkový

Vlastnosti

Akční rádius 8 m

Energetický štítek

Hlučnost 75 dB

Filtry

Typ filtru EPA filtr

Příkon

Příkon 800 W

Výbava a příslušenství

Příslušenství Hubice na čalounění, Kartáčová hubice, Měkčená kolečka, Podlahová hubice, Štěrbinová hubice

Objem

Objem 2 l

Barva

Barva Černá
Kód:  CANBV920
Záruka: 24 měsíců (IČ 12)
Prod. číslo:  39001430
P-DC1-WEB12