Obnovit stránku

Recenze 49" Samsung C49HG90

Zajímají Vás názory a recenze na 49" Samsung C49HG90? U nás má zatím hodnocení 4,3 z 5 hvězdiček od 27 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s 49" Samsung C49HG90. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na 49" Samsung C49HG90 i vy.
49" Samsung C49HG90 - LCD monitor
49" Samsung C49HG90
Není dostupné
4,3
hodnotilo 27 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Geniální monitor na hraní a sledování filmů... Mít doma vlastní malý IMAX? Proč ne...
Obrovský monitor Super barvy na hraní, rychlá odezva a rychlá frekvence Fakt kvalitní panel - černá je černá (zatímco na starém benqu vypadala jako šedivá)
Nebudete umět přestat hrát... Musel jsem si vzít dovolenou Budu muset koupit nové hry
Perfektní hraní her doporučuji
Úžasný
Velmi dobrý na PC hry UDěláte dojem když někdo přijde na návštěvu
katastrofální na práci (jsem programátor) Nelze mít obraz na prostředku když připojíte externí vstup (třeba playstation) Monitor je hardwarově počítán po třetinách a tak buď to máte na dvou třetinách nebo na jedné třetině s tím, že si nejde ani vybrat který vstup kam pošlete. katastrofální ovládání změny v herních režimech nulové je hodně hluboký 40 cm a tak na stole buď přesahuje stůl (což když ho máte u zdi nejde) nebo ho máte opravdu hodně blízko Celkově nedoporučuju za ty peníze! Chybí autodetekce vstupu - nutné volit manuálně
Je přesně takový v co jsem doufal :O)
Nic
Bombastický monitor v úžasném formátu 32:9. Jedinečný obrazový zážitek. Dokonalý na hry, dokonalý na práci. Pán, co má problém s rozmazaným textem ve Windows 10, ať si nastaví správně grafickou kartu a parametry na monitoru. Já Mám text dokonale ostrý a vyhlazený. Mám Windows 10 Pro a grafiku Nvidia GTX 1080 Ti. Kdo tvrdí, že tento monitor je nepoužitelný a radši si koupí několik obyčejných a podle něj kvalitnějších a všichni, co jsou nespokojeni, tak ti neumí s tímto monitorem správně zacházet a nerozumí nastavením. Nejdřív se to chlapci naučte a pak kritizujte! Já osobně ruším doma klasickou LED TV v 16:9 a nahradím ji tímto monitorem.
V současné době neexistuje špičkovější a dokonalejšíí monitor pro PC Dokonale nahradí současné 16:9 LED TV Techologie Quantum dot To nejlepší, co Samsung kdy vyrobil 144 hz Fungují i staré hry, které nepodporují 32:9 a to na celý diplay bez černých pruhů. Normální televizní vysílání podporující jen 16:9 je též plně zobrazeno na celý display. Odstranění černých pruhů v TV vysílání (staré filmy ve 4:3, nebo filmy v 2,39:1) je možné jen pokud používáte například UPC, T-Mobile TV, O2 TV či pozemní DVB-T, DVB-T2, sateliní vysílání, a to pomocí jejich set top boxu, připojený k HDMI, který má zoom. Internetové vysílání či jiné streamové video (třeba You Tube) tuto korekci nepodporuje.
Absolutně žádné
No, dnes na vánoce to přišlo a musím přiznat, že si připadám jako ve vesmíru, vážně tohle jsem teda nečekal. Dost lidí poukazuje na to, že monitor na svůj ultrawide nepodporuje dost her. Není pravda! Zkusil jsem si na poměr stran tohoto monitoru zahrát skoro celou mou steam knihovnu (mám cca 64 her) a jen dvě měly problémy s perfektním zážitkem ze hry. O práci se vůbec bavit nebudeme, tam bych vychvaloval ještě do zítřka!
Většina her s perfektní podporou poměru stran (maximálně hlavní menu není podporováno) Báječná práce (jsem programátor) Výborné tapety (ne vážně je to mega) Připadáte si jak v roce 2050 Krásné barvy Počet pixelů na velikost sekce (Tohle většina lidí dává za zápor, ale hra vypadá výborně a zahrajete si tak i na starších strojích bez kousání) 140+ FPS obnovovací frekvence Jednoduše nastavitelný podstavec Jednoduché nastavení režimů
Jediná věc co mě trošku zklamala je to, že se myš malinko zadrhává o podstavec, ale to jde opravdu jednoduše vyřešit, když trošku popřemýšlíte
Neskutečně skvělý monitor , 144 mhz a 1 milisekunda odezva a k tomu ještě 32:9 což vám dává obrovskou výhodu proti spoluhráčům neboť se vám rozšíří periferní vydění .
Rychlost Barvy Zakřivení
Velmi vysoká Cena Na výšku by bylo super rozlišení 1440 ale to zatím dostupné technologie neumožnují .
WOW!! Jedním slovem WOW... tohle za ty prachy fakt stojí. Kdokoliv ten u mne doma vidí, tak se nezajímá o nic jiného v bytě...
Super obraz Vypadá fakt ohromně Vysoká frekvence - ideální na hry QLED obraz Nemá konkurenci
Je velkej (vesměs jako dva monitory na stole), ale proto jsem ho koupil
Pro hráče peckaa.
Cena a bohužel není menu v češtině.
P-DC1-WEB14