Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Recenze 50" Philips 50PUS7805

Zajímají Vás názory a recenze na 50" Philips 50PUS7805? U nás má zatím hodnocení 3,9 z 5 hvězdiček od 12 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s 50" Philips 50PUS7805. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na 50" Philips 50PUS7805 i vy.
50" Philips 50PUS7805 - Televize
50" Philips 50PUS7805
Prodej skončil
3,9
hodnotilo 12 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
70 %
zákazníků doporučuje
Норм
S televizí jsem po cca 3 měsících spokojen, za tu dobu jsem nenarazil na žádné problémy. S ohledem na cenu můžu doporučit.
Ambilight Snadná instalace Přehledný systém
Na 4K má poměrně nekvalitní tmavé barvy
je mi lít ale musím konstatovat že televize je neschopná příjmat tmavé barvy totálni hrůza je mi líto televizi musím reklamovat nejde se na to dívat ...
Ambilight
tmavé scény krátký kabel Pomalejší systém
Televize má hrozné vykreslování přechodů a tmavších barev. Jakákoliv tmavší scéne byla nesledovatelná, občas podivné barvy. Určitě znáte film Lord of the rings - hned první scéna je tmavá bitva, ideální ukázka. Ze záběrů šly vidět odstíny šedé a zelené, ale postavy nebo cokoliv bylo nerozeznatelné od šedého pozadí. Celé to byl zeleno šedý flek. Druhá zkouška - testovací video od Sony - horkovzdušné balony poletující v noci, dá se dohledat. Kdykoliv se balon rozsvítil, obrovské šedé čtverce se objevily v jeho okolí. Žádné jakkoliv pokročilé úpravy, jako nastavení whitepoint, teploty barev, nebo nastavení jejich "chytrých funkcí" které by měly přesně tyto efekty potlačovat, nepomohlo. tl;dr Televizi jsme vrátili a pořídili kvalitnější od jiné značky.
Ambilight
Tmavé barvy Nekoukatelné tmavé scény Krátký napájecí kabel Systém / UI
P-DC1-WEB14