Obnovit stránku

Recenze 55" LG OLED55E9PLA

Zajímají Vás názory a recenze na 55" LG OLED55E9PLA? U nás má zatím hodnocení 5,0 z 5 hvězdiček od 6 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s 55" LG OLED55E9PLA. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na 55" LG OLED55E9PLA i vy.
55" LG OLED55E9PLA - Televize
55" LG OLED55E9PLA
Prodej skončil
5,0
hodnotilo 6 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Zatím maximální spokojenost, televizor LG OLED55E9 rozhodně doporučuji. Podrobnější hodnocení je ale předčasné, teprve čas ukáže jeho spolehlivost, bezporuchovost a jestli i po několika letech používání bude obraz stejně kvalitní.
Dokonalý obraz Super zvuk Opravdu asi nejlepší televize všech dob Perfektní ovladač, jednoduché ovládání i nastavení funkcí
Po měsíci používání jen spokojenost.Obraz v 4K HDR s patřičným dat.tokem je vynikající !Zvuk TV příjemně překvapil,pro tv vysílání stačí,na filmy vzhledem k obrazové kvalitě to chce av receiver a sestavu repro.
Obraz!! Vybalení z krabice a instalaci stojanu zvladne opravdu snadno jeden člověk,instalaci na stolek ale už ve dvou. Důmyslné krytky konektorů a kabelů.
Krátký a neodpojitelny napájecí kabel. Konektory pro tv anténu a optický výstup zvuků nejsou z boku ale ze ze zadní stěny tv, montáž na zeď budou trochu komplikovat.
OLED je opravdu ta nejlepší technologie, zatím. Kontrast, černá a barvy jsou opravdu skvělé, zvuk taky výtečný a díky 60W reproduktorům i dostatečně hlasitý. Televize je skvělá na sledování filmů, seriálů nebo hraní her. OLED, se už ze své podstaty, nehodí pro sledování televizního vysílání z důvodu, že se vám čase může vypálit logo stanice. Samozřejmě, aby došlo k vypálení, tak byste museli sledovat jeden kanál několik hodin denně, ale riziko tam je. Hry v HDR (pokuď ta hra má kvalitní HDR), vypadají úžasně a riziko vypálení je nízké - obraz je dynamický a pořád se mění, když už je ve hře HUD, tak stačí najet do menu, zobrazit mapu apod a výrazně tím snížíte riziko vypálení.
obraz zvuk bílá neoslňuje, takže není třeba nějakého eko režimu pro koukání v noci g-sync kompatibilní HDR vzhled 120hz pro 1440p a s HDMI 2.1 by to neměl být problém ani ve 4K nízká odezva, TV vhodná i jako herní
stojan se špatně montuje, pokuď nejste aspoň dva slabá bílá - OLED televize snižují jas s tím, jak roste počet bílé (světlé) na obrazovce cena vs riziko vypálení (a jiných poruch) nepodporuje freesync
skvělý obraz rychlý netflix a celkově OS
hodně těžká a nedá se s ní jednoduše manipulovat
P-DC1-WEB03