Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Recenze 65" Samsung QE65Q95TC

Zajímají Vás názory a recenze na 65" Samsung QE65Q95TC? U nás má zatím hodnocení 5,0 z 5 hvězdiček od 4 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s 65" Samsung QE65Q95TC. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na 65" Samsung QE65Q95TC i vy.
65" Samsung QE65Q95TC - Televize
65" Samsung QE65Q95TC
Prodej skončil
5,0
hodnotilo 4 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Nebudu hodnotit kvalitu obrazu, to rád nechám na recenzentech, protože co vyhovuje jednomu, nesedí druhému. Sdělím o čem se málo píše. TV má bohužel trochu lesklý povrch obrazovky, takže se divák vidí a vše za ním. Výrobce ušetřil na špatném místě. TV se více hodí pro sledování UHD vysílání, nebo alespoň HD vysílání (satelit, Netflix a jemu podobných), než pozemnímu SD vysílání. TV má technologii upscalingu, ale nepřejte si vidět třeba Borhyovou ze zpráv v SD vysílání... Špatná zpráva je, že čím dál více se objevují otravné reklamy (mimo reklamní blok) v "červeném tlačítku" a zaberou čtvrtinu obrazu. Bohužel toto nelze v menu odstranit. Leda odpojit TV od internetu. Výrobci z tohoto nešvaru mají další peníze navíc. Duální tunery jsou super pro ty kdo jeden pořad sledují a jiný si nahrávají, ale bohužel pro rychlejší načtení programové volby to nepomůže. I když je TV hodinu v provozu a sledujete celou dobu jednu stanici, neumí TV načíst programy z ostatních multiplexů. Musí se přepnout na krátkou dobu na požadovaný kanál, aby načetla programovou nabídku stanic jiných multiplexů. Z5 k nahrávání. TV umí klidně nahrávat i 3 programy najednou a na čtvrtý se dívat. Podmínkou je, že nejsou všechny programy na různých multiplexech. Počítám i satelitní tunery. V tomto ohledu Samsung hodně zaspal. Dělá to i nejvyšší řada 8K. Kdo preferuje TV na zdi, tak při použití nízkého držáku a one connect boxu, je televize téměř přilepená k omítce. Pokud se vede optický kabel zdí, vypadá TV úžasně. Pokud povede kablík pod TV volně je díky průhledné bužírce téměř nepostřehnutelný, ne ovšem pro domácí tvorečky... Náhradní kabel vyjde téměř na 5 tisíc. One connect box je možné schovat do skříňky a nijak neruší zbytek kabeláže k ostatním zařízením. Díky bluetooth dálkovému ovladači, ovládáte TV klidně i z druhé místnosti aniž by byla TV v očním dosahu. Nevýhodou je, že pokud si koupí TV i soused, budete si ji ovládat navzájem (ovladač funguje 3 patra). Hlasové ovládání je v našich končinách k ničemu. Východní blok navždy východní... Celkově za své peníze dostanete mnoho. Pokud nedostane TV destrukční firmware, tak si každý přijde na své.
P-DC1-WEB07