Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Recenze Aligator K50 eXtremo LTE oranžový

Zajímají Vás názory a recenze na Aligator K50 eXtremo LTE oranžový? U nás má zatím hodnocení 4,0 z 5 hvězdiček od 2 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Aligator K50 eXtremo LTE oranžový. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Aligator K50 eXtremo LTE oranžový i vy.
Aligator K50 eXtremo LTE oranžový - Mobilní telefon
Aligator K50 eXtremo LTE oranžový
Skladem > 5 ks
2 499,-
Koupit
4,0
hodnotilo 2 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
chtěl jsem telefon, který je tlačítkový, zároveň odolný, abych se o něj nemusel moc starat, má dlouhou výdrž baterie a jako bonus by mohl mít wifi - např. pokud by se člověk chtěl podívat na jizdní řád (idos) atd. Je zcela jasné, že internet na těchto přístrojích nemůže sloužit opravdu k ničemu jinému. Vše je tak malé, pomalé a zhuštěné, že ani nemá smysl se k tomu dále vyjadřovat. Z odolných telefonů jsem měl Aligator r 15 extremo a Ulefone armor mini. Oba telefony jsou skoro stejné a oba mě začly neskutečně štvát melodiemi, které jsou k zbláznění otřesné. K50extremo se mi zdál jako vhodná varianta, Aligator mi nepřišel pořád jako nějak zvlášťě dobrá varianta, ale rozhodl jsem se to risknout. Musím na telefonu vyzvednout ono wifi připojení, které je kvalitní, pěkně udělané. Dále odolnost a výdrž baterie Vykradené prostředí z Nokií telefonu sedí, ovšem právě zde přichází kámen úrazu, je to vykradené, ale ne zcela. Přesně ty věci, které byste chtěli a které se vám vždy líbily na Nokiích, Siemensech, Samsunzích atd, se zde nekonají a vy si jen řikáte, proč se nad tím nemohl někdo víc zamyslet? Když si chci telefon vypnout, tak ale chci sakra, aby se zapnul budík, je to tak těžký pochopit? Vypnout si ten telefon chci třeba proto aby mi někdo nevolal, ale abych se pak vzbudil, když si vypnu vyzvánění, tak mě nevzbudí budík. Tohle je přesně ukázka nedotaženosti na telefonu, kde by základní věci měly být dotaženy. Telefon jsem po 3 dnech vrátil. Jako první vlaštovka těchto telefonu s wifi, odolných, tlačítkových to není úplně špatné, ale není to ani úplně dobré.
Odolnost plastovo-gumového těla, jedná se o naprosto stejné provedení jako u starší modelů. Poměrné rychlé připojení k wifi a velmi jednoduše 5mpix fotoaparát je pro tyto typy telefonů velký nadstandard Prostředí telefonu (menu atd) je vykradené z Nokií či jiných telefonů, čili je poměrně pěkně udělané. Možnost zpřeházet si ikonky dle toho, kterou jak často používáte Displej je dobře čitelný i na slunci Dlouhá výdrž baterie Melodie ač je jich jen málo jsou poslouchatelné, narozdíl od ostatních typů těchto telefonů
Vezmu to popořádku, jak na mě určité mínusy zapůsobily, dle toho jak šel s tímto telefonem čas do té doby, než jsem ho vrátil zpět: Neskutečně dlouhý start telefonu, který trvá snad dvě minutu a půl, kdy jsem poprvé již mysle, že se telefon seknul. Nenašel jsem zde možnost profilů, prostě buď vypnete zvuk nebo nastavíte jenom vibrace. Prapodivné psaní sms, aneb jak z věci, kterou telefony zvládaly před 15 lety bleskurychle, udělat zdlouhavou a divnou operaci Návod na přístroj sice zřejmě není potřeba, neboť se nejedná o kdoví jak obtížný telefon, nicméně tento je tristní ve výsledku vypadá, jak kdyby Vám ho vyprávělo čtyřleté dítě Věc, která mě opravdu naštvala a kterou jsem nečekal, je to, že pokud nastavíte budík, poznámku či nějaký úkol a telefon vypnete, tak máte smůlu. Telefon se sám nezapne v době budíku či úkolu. Opět dodávám, že jsem nečekal, že by nějaký telefon tuto funkci v r. 2020 nezvládal. GPS se mi nepodařilo zprovoznit, ale to nutně nemusí být přímo telefonem. Celkově ovládání telefonu není zrovna příjemné. Hlas volajícího působí jak kdyby mluvil z konve a ten samý pocit má i volající o vás.
Odolný Na svoji robustnost poměrně lehký Použitelný fotoaparát
nelze navolit jinou vyzváněcí melodii pro druhou SIM
P-DC1-WEB13