Obnovit stránku

Recenze AlzaErgo TTE-01 140x80cm bambusová

Zajímají Vás názory a recenze na AlzaErgo TTE-01 140x80cm bambusová? U nás má zatím hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček od 29 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s AlzaErgo TTE-01 140x80cm bambusová. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na AlzaErgo TTE-01 140x80cm bambusová i vy.
AlzaErgo TTE-01 140x80cm bambusová - Stolová deska
AlzaErgo TTE-01 140x80cm bambusová
Skladem > 5 ks
2 990,-
Koupit
4,6
hodnotilo 29 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
zatím příjemné a rovné ;)
Deska je moc pěkná a prostorná.
Pěkný a příjemný povrch
Mohla by mít už předvrtané díry na šrouby
Ideální pro standing desk od Alzy. S dopravou zdarma. Více méně příjemný povrch
Možná horší manipulace, ale dopravu (až do pokoje) za mě vyřešila Alza Možná trochu cena
1.8cm hrúbky je málo ale dostatočné
Barva hodně nesedí. Samozřejmě člověk počítá s tím, že barva na webových stránkách a ve skutečnosti nemusí být úplně stejná. Jenže na stránkách je deska příjemně hnědá a ve skutečnosti žlutá. Pořizoval jsem do bytu nejtmavší kus nábytku a skončil s nejsvětlejším...
Až na tu barvu celkem pěkná deska. Hezké zpracování ploch.
Barva velmi mimo. Hrany tak akorát, jemně bouchlé z jedné strany, tak to šlo ke zdi. Přijde mi to už z výroby, balení velmi pěkné a nezdá se mi, že by se to stalo až po zabalení.
Barva je pěkná, je potažená ze všech stran. Kvalita uvnitř je všelijká, přijde mi, že vnitřní výplň celkem měkká, tak snad vydrží. Nejvíc mě naštvali ty škrábance. Dost dlouho jsem přemýšlel, z jaké strany desku dát. Z jedné dlouhé povrchové škrábance a z druhé pár menších kazů. Znova bych nekoupil.
Barva krasná, přesně se mi hodí do pracovny
Opravdu plný škrábanců
P-DC1-WEB12