Obnovit stránku

Recenze Amazon New Kindle 2020 černý

Zajímají Vás názory a recenze na Amazon New Kindle 2020 černý ? U nás má zatím hodnocení 3,7 z 5 hvězdiček od 13 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Amazon New Kindle 2020 černý . Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Amazon New Kindle 2020 černý i vy.
Amazon New Kindle 2020 černý  - Elektronická čtečka knih
Amazon New Kindle 2020 černý
Skladem > 5 ks
2 590,-
2 349,-
Koupit
3,7
hodnotilo 13 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
70 %
zákazníků doporučuje
dlouhá výdrž baterie vestavěné podsvícení lehký a velký "tak akorát"
absence češtiny v roce 2020 už rozlišení 800x600px neoslní absence češtiny, český Amazon je stále primárně svázán s německou nabídkou knih a německými reklamami
Super podsvícený displej, čtu si i venku Kvalitní zpracování Hezky se mi ovládá Podporuje všechny pro mě potřebné formáty
Zatím nic, mám ji chvilku a jsem nadmíru spokojený :)
Podle mě ideální produkt za danou cenu.
Kvalitní zpracování čtečky Podsvícení Baterie - vydrží opravdu dlouho
Menu čtečky není v češtině, ale dle přiloženého návodu je celé používání pro čtení knih jednoduché, i kdybych neuměl anglicky.
Jedná se o cenově a využitelně zdaleka nejlepší čtečku na našem trhu. Vždyť se dá sehnat "sponzorovná verze" i za něco přes 2000 korun, verze bez reklam za cca 2700 (v Black Friday dokonce i na Alze). K údajným záporům, co někteří recenzenti popisují. Jistě, ještě asi existují lidé, kterým vadí absence češtiny v menu. To je bohužel vlastnost, která je Amazonu vlastní a musí se s ní počítat. Prostě tohle nemůžu dávat jako negativum, vždyť to vím dopředu. A proboha snad každý, kdo čte elektronicky, ovládá aspoň nějaký cizí jazyk. Vždyť jsou vedle angličtiny podporovány i třeba němčina nebo, pro dříve narozené, dokonce i ruština. Aby bylo jasno - absence češtiny je jen v menu, jinak čtečka samozřejmě češtinu v knížkách plně podporuje! A nativně, není třeba nic nastavovat, čtečka pozná znakovou sadu a vždy správně zobrazí. K údajném hrubému rozlišení - to je zase blábol někoho, kdo čtečku nepoužívá! Rozlišení je více než dostatečné, čte se na ní výborně. Vzhledem k opravdu příjemnému nasvícení e-papíru (ne podsvícení dvěma, třemi ledkami, jako má konkurence - text je nasvícen jakoby shora, je to opravdu přirozené. K „nepdopoře“ formátů. Opět – to může napsat jen neznalec a nečtenář e-knih. Copak neznáte Calibre? Přes něj se dá na dvě kliknutí jakýkoliv formát převést na jiný. Samozřejmě včetně mobi! Navíc, když si knížku posíláte e-mailem přímo do čtečky, je podporován i formát doc od Microsoftu. Pak už není opravdu co řešit. Tedy ano – epub čtečka přímo nepodporuje, ale knížky v epub si snadno překonvertujete (pokud nechcete Calibre, jde to i velice snadno on-line). Jedinou vlastnost, kterou bych uvítal, jsou hardwarové klávesy pro otáčení stránek (při zachování dotykového displeje). To umí ale až výrazně dražší model Oasis. Tady se ale bavíme o čtečce za dva tisíce! Klady této čtečky výrazně převažují před zápory. Proto plný počet hvězdiček.
výborné nadsvícení displeje přes údajně "hrubé" rozlišení zdaleka nejlepší displej na čtečce intuitivní dotykové ovládání podpora češtiny v knížkách (a i dalších znakových sad) je samozřejně na 100% voděodolnost prachuvzdornost čtečka je příjemně rychlá lze používat i úplně bez počítače podpora mobi, txt, azw, pdf, ale přes on-line konverzi i doc, rtf a dalších formátů (viz obsah recenze) naprosto skvělý poměr cena / kvalita
omezené velikosti písma, zbytečné kraje (k "záporům", co uvádějí další recenzenti viz komentář v obsahu recenze)
Nevím proč tu někteří recenzanti mluví o "personalizaci". Je to čtečka nikoliv tablet. Stejně tak jako poznámka o rozlišení displeje. Je to e-ink, nikoliv LED. Čekat OLED kvality od něčeho vyrobenu specificky na TEXT je směšné. Kindle je nejlepší čtečka na trhu. Reklamy jsou otravné, ale dá se na Amazon.com oddělat za 20 dolarů (popř. Alza prodává i model bez reklam).
Kvalita zpracování Široká nabídka Amazon Kindle obchodu Kindle Unlimited a Audible Podsvícení Display
Absence "dark mode"
podsvícení
bluetooth - když ho zapnu, žádné přístroje v okolí čtečku nenajdou přestože se píše, že čtečka podporuje PDF, není tomu tak
Přešel jsem z pocket booku, kterému po necelém roce odešla baterka. Podvolil jsem se nátlaku okolí, že Kindle je kvalitnější a musím říct, že zklamání je velké. Možnost personalizace 0, jen samé reklamy, velké lapálie s formátem, po převodu textu na Kindle formát jsou občas divné znaky. Pocket book sice tedy evidentně má dílenské zpracování horší, ale nula reklam, personalizace slušná a hlavně bral snad všechny možné formáty bez trápení se s převodem formátu. Kindle tedy nejen, že nesplnil očekávání, ale ještě mě naštval, používat to nebudu a i za cenu možné brzké reklamace koupím zase pocket book.
dílenské zpracování
jen jeden formát a i ten ještě často blbne a ukazuje paznaky reklamy možnost personalizace chybí
Koupit tuto čtečku byla chyba. Veškeré uživatelské rozhraní je jen velká reklama s minimální možností personalizace. Dokonce i starší Kindli byli přívětivější!
Jedna velká reklama Nulová personalizace Zbytečně složité nastavování
P-DC1-WEB17