Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Recenze Angličtina nejen do auta – pro začátečníky

Zajímají Vás názory a recenze na Angličtina nejen do auta – pro začátečníky? U nás má zatím hodnocení 4,3 z 5 hvězdiček od 29 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Angličtina nejen do auta – pro začátečníky. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Angličtina nejen do auta – pro začátečníky i vy.
Angličtina nejen do auta – pro začátečníky - Iva Dostálová
Angličtina nejen do auta – pro začátečníky
Ihned ke stažení a poslechu
99,-
Koupit
4,3
hodnotilo 29 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Naprosto perfektní. Paní Dostálová by naučila anglicky i teréního krocana. Nedostanete žádné CD-čko, ale po zaplacení vám na email přijde odkaz na kterém si to stáhnete. Není to jen takové nějaké žvatlání, ale má to opravdu fazonu. Je to rozdělené do 15-ti témat a v každém vás to učí a dokonce i zkouší. Je to prostě vymakané. Já to poslouchám v práci, v autě i při stavbě domu. Jestli jsem někdy koupil něco rozumného, tak je to určitě tohle.
do auta super teprve nedávno jsem začala, ale můžu zhodnotit, že je to pro mě srozumitelné, jednoduše pochopitelné, co se po mně chce člověk si dobře naposlouchá ten jazyk, výslovnost, určitě je to lepší než knížka
zatím nevím
Spousta hodin frází
Na začátečníka nepospíchá, nesnižuje motivaci
Do auta přece jenom ne. Tříštila by se pozornost řidiče. A když, pak jedině o přestávkách.
nelze stáhnout do počítače natož pak nahrát na usb flash, takto je mi to naprosto k ničemu , když to chci do auta a nemám zájem si to přehrávat z mobilu.
P-DC1-WEB27