Obnovit stránku

Recenze Anker PowerCore 20100mAh Nintendo Switch Edition

Zajímají Vás názory a recenze na Anker PowerCore 20100mAh Nintendo Switch Edition? U nás má zatím hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček od 28 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Anker PowerCore 20100mAh Nintendo Switch Edition. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Anker PowerCore 20100mAh Nintendo Switch Edition i vy.
Anker PowerCore 20100mAh Nintendo Switch Edition - Powerbanka
Anker PowerCore 20100mAh Nintendo Switch Edition
Na objednávku do 4 pracovních dnů
1 659,-
1 339,-
Koupit
4,6
hodnotilo 28 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Mrzí mne, že v popisu výrobku není výslovně uvedeno, že na nabíjení v rozumném čase, je třeba speciální adaptér. Koupila jsem si PB na nabíjení telefonu při delších výpravách. Mám pro tuto příležitost adaptér se dvěmi USB...USB Travel Charger,s výkonem Input: AC 100-240V, 50/60Hz, 0,5 A a Output: 5V-4,8A. Ani po 5 hodinách není PB nabitá, uvidíme, zda to zvládne do rána. Jsem trochu zklamaná, protože pro můj účel se PB nehodí a táhnout v batohu další speciální adaptér ( 0,3kg) opravdu nechci. Uvítala bych příště tuto, pro mne docela zásadní informaci v popisu výrobku.
Pěkný velká kapacita
cena
Vynikající ve všech směrech. Produkty od Apple fungují bez problému. O ostatních nepochybuji. V ČR cena aktuálně 1199,- Kč, v porovnání s cenou v $ jde o vynikající nabídku.
Velká kapacita Rychlonabíjení Ještě únosná váha Cena
Moc fajn powerbanka, podpora Nintendo Switch už je jenom takový bonus. Používam ji už půl roku a za tu dobu jsem nenarazil na žádnou chybu. Mobil nabíjí rychle, sama sebe nejdřív pomaleji, ale potom, co jsem koupil speciální konektor do zásuvky, tak je nabita taky výrazně rychlejš, tak cca. za 3h. Podle vzhledu jsem ji tipoval, že je to spíš nabíječka do města, ale beru si ji často na lezení venku a taky to slušně zvládá. Nevadí jí horko ani otřesy, samovolně se nevybíjí, nebo jsem si toho aspon zatim nevšiml. Ještě kdyby byla vodotěsná a nevadil jí prach, pak by byla dokonalá.
rychlá skladná odolná
není vodotěsná
Velká kapacita Oficiální značka a podpora Hezký design Počet nabití jak Switche, tak ostatních věcí
Velikost a váha
Tuhle nabíječku mi doporučil kámoš a až potom, co mi přišla domů, jsem si všimnul, že to je speciálka pro Nintendo, který nemám Naštěstí to vůbec nevadí a můžu ji používat bez omezení. Propojení s Nintendem je spíš bonus a aspoň mám důvod si ho třeba někdy v budoucnu koupit K powerbance žádnou kritiku nemám, nabíjí rychle a můj telefon nabije minimálně čtyřikrát, což je víc než dost. Postěžoval bych si na jedinou věc a to je krátký napájecí kabel, musel jsme si koupit delší. Ale to je fakt drobnost, celkově super powerbanka.
kapacita rychlost nabití
Nic zásadního
Hodně v práci telefonuju a cestuju, tak potřebuji záložní zdroj, abych nezůstal nikdy na cestách bez spojení. Kolegové v práci používají Anker 20100, tak jsem si nechal objednat ten samý. Velikostně se vejde přesně do přihrádky mého pracovního batohu, tady si rovnou můžu přístroje během jízdy nabíjet. Často jezdím po horších cestách, nabíjecímu procesu naštěstí nevadí ani výrazné otřesy a nárazy. Powerbanku používám už řadu měsíců a stále se mi zdá, že má kapacitu jako na začátku. U mé soukromé powerbanky to tak třeba nebylo, častým nabíjením se celková kapacita snižovala a nyní se mi zdá, že už má o třetinu menší napájecí schopnost než na začátku. Dobrá volba pro profesionální používání, kde potřebujete hlavně spolehlivost.
Kapacita
Váha
Maximální spokojenost, předtím jsem měl slabší 10.000. Tahle je jednou tak silná a je to opravdu rozdíl nabije telefon i tablet úplně do plna, opakovaně.
Výdrž Rychle nabije
Velikost
Velka kapacita Nabije Switch stejne rychle jako AC adapter ze zasuvky USB-C kabel soucasti baleni
P-DC1-WEB27