Obnovit stránku

Recenze APC Power Saving Back-UPS Pro 900 eurozásuvky

Zajímají Vás názory a recenze na APC Power Saving Back-UPS Pro 900 eurozásuvky? U nás má zatím hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček od 54 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s APC Power Saving Back-UPS Pro 900 eurozásuvky. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na APC Power Saving Back-UPS Pro 900 eurozásuvky i vy.
APC Power Saving Back-UPS Pro 900 eurozásuvky - Záložní zdroj
APC Power Saving Back-UPS Pro 900 eurozásuvky
Skladem > 5 ks
6 519,-
6 399,-
Koupit
4,7
hodnotilo 54 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Krátké výpadky sítě zvládá jak se očekává.
Výrobce neuvádí NAPROSTO ZÁSADNÍ parametr a to že když umře napájení déle než vydrží baterka, tak po nahození napájení se prostě UPS nezapne. Tohle je trestuhodné u UPSek neuvádět já bych si klidně koupil i dražší model, prý to nějaké jejich profi řady umí, ale doteď se to nedočtete. Komentář mi navíc smazali protože vyznívá záporně, ale proč tu tedy ty komentáře máte?
Funguje perfektně, dizajn skvělý, eurozásuvky výhoda.
Žádný návod v češtině. Nemá něco jako software na cyklus baterie, kvůli výdrži baterky. Prostě občas ho trochu vybijte ,ale ne na doraz kvůli prodloužené životnosti baterky. Baterie takm zpočátku nesedla jak měla. Nic nedělejte násilím a ono si to nakonec sedne. Já musel pohnout z vnitřním konektorem pro baterku a nakonec to tam zaskočilo.
Skvělá funkčnost - zdroj používám již 2 roky a zachytil všechny výpadky napájení. Podporuje vypínání příslušenství (např. monitor) zapojeného do vybraných zásuvek podle vypnutí hlavního spotřebiče (např. PC). Pěkný design. Bezproblémová detekce a komunikace s NAS Synology DS413. Výměnná baterie (po 2 letech stále OK).
Nemám, co bych vytkl.
Doba provozu 20 minut pro 1x výkonný PC + 3 monitory (21", 2x 17"). Fantastický.
Naprosto tichá a výkonná jednotka
Množství nastavení Měří spotřebu zařízení
Neustále jemně bzučí
Jednoduchá instalace k Synology DS-212+ - na první pokus.
vvše ok
bezproblémová spolupráce s NASem QNAP - NAS si vyčte všechny potřebné informace doba zálohy NASu se 3 HDD, 16 port GB switche, AP Mikrotic, 3x Raspi 3, routeru Turris Omnia + SSD disku, externího HDD v dokovací stanici a malého PC bez monitoru (i7, 16GB Ram, 1x SSD) je 50 minut zdroj se po vybití baterie opět sám zapne (po obnovení napájení) snadno uživatelsky vyměnitelný akumulátor
spolehlivá UPS přehledná obsluha (spousta šikovných informací k dispozici) mám v provozu několik kusů déle než 5 let vypadá elegantně
Perfektní a spolehlivé zařízení.
Nic.
P-DC1-WEB03