Obnovit stránku

Recenze BACtrack Trace Pro

Zajímají Vás názory a recenze na BACtrack Trace Pro? U nás má zatím hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček od 38 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s BACtrack Trace Pro. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na BACtrack Trace Pro i vy.
BACtrack Trace Pro - Alkohol tester
BACtrack Trace Pro
Skladem > 5 ks
2 290,-
Koupit
4,7
hodnotilo 38 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Měří konstantně a přesně oproti levným testerům Měří v promile, nikoliv v BAC Náústky Indikace správného foukání Fuel cell technologie
Nedá se považovat za zápor, ale je celkem nepříjemné zjištění, že ještě druhý den dopoledne jste s jednou promilí jak váza
Velká spokojenost, pořídil jsem do firmy místo "testeru" za pár stovek. Měření jsou konečně konzistentní a co jsem porovnával tak velmi přesná. Doporučuji číst návod a jít podle něj, typicky dodržet pauzu před měřením. Jinak zbytkové alk výpary rozhodí měření. To platí pro všechny testery. Rychlost, ovládání, výdrž bez chyby.
přesnost rychlost jednoduchost výměnné náústky výdrž
Tester se jeví jako spolehlivý. Jedno pivo po 45 minutách zachytí, zbytkový alkohol z večera taktéž. Přesnost výsledků nemám jak posoudit. Mohu doporučit.
Snad přesné měření a spolehlivost
Myslím že měří velice přesně oproti levným variantám. Měl jsem před tímto dva levnější a ty měřili oba co se jim zlíbilo. Za tyto peníze je to velmi funkční aparát.
skvělá věc, po půl roce pořád spokojenost
rychlý přesný velká výdrž provedení
velká spokojenost, používám hodně často, spolehlivý, elegantní, kvalitní provedeníh
rychlý přesný spolehlivý
nic
rychlé a asi snad i spolehlivé.
Dost mi pomoh. Myslel jsem, že už je dávno odbouráno a naměřil mi. Tak řídil kamarád, stopli nás cajti a mimojiné mu dali mu dejchnout.
rozpozná i minimální hodnoty vysoká přesnost spolehlivost výdrž provedení
jednoduchý lehký pouzdro v ceně má paměť posledních měření
neukazuje promile ale BAC:(
pomalost
WEB3