Obnovit stránku

Recenze Bang & Olufsen Beoplay H4 Matte Black 2nd Gen.

Zajímají Vás názory a recenze na Bang & Olufsen Beoplay H4 Matte Black 2nd Gen.? U nás má zatím hodnocení 0,0 z 5 hvězdiček od 4 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Bang & Olufsen Beoplay H4 Matte Black 2nd Gen.. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Bang & Olufsen Beoplay H4 Matte Black 2nd Gen. i vy.
Bang & Olufsen Beoplay H4 Matte Black 2nd Gen. - Bezdrátová sluchátka
Bang & Olufsen Beoplay H4 Matte Black 2nd Gen.
Skladem > 5 ks
7 990,-
5 990,-
Koupit
zákazníků doporučuje
zvuk tlumeni okolnich ruchu vyrdz to, jak sedi
uprimne me sokovalo, ze sluchatka v teto cene nemaji jakykoli cestovni obal. Ani sacek natoz pak skutecne pouzdro. Ano, muzete jej dokoupit v cene cca 100 EUR = cena dalsich, ne spatnych, sluchatek. To v mych ocich znacku vcelku degradovalo.
Suveréně to největší zklamání mezi všemi mými nákupy z Alzy. Sluchátka jsem reklamoval už dvakrát. Vždy jsem obdržel nový kus, ale problémy jsou stále stejné. Vypadává bluetooth spojení, takže se zvuk občas seká. Občas spojení samo od sebe během přehrávání vypadne, nebo se prostě zastaví přehrávání. Ozkoušeno na spojení s několika apple zařízeními. Při conf callech musím většinou přepnout na mikrofon počítače, protože když používám mikrofon sluchátek, ostatní mě slyší jak z tunelu. Takže ačkoli jsou sluchátka opravdu pohodlná a mají skvělý zvuk, jsou de facto k ničemu. Což je za tuhle cenu naprosto absurdní. Zkusím reklamaci i potřetí a tentokrát budu doufat ve vrácení peněz, protože tyhle sluchátka zatím strávily víc času v reklamačním oddělení, než na mojí hlavě.
zvuk pohodlí
vypadává bluetooth spojení velmi často nefunkční mikrofon
Fantastický zvuk Nádherný design Kvalitní zpravování
Součástí balení není pouzdro Nedají se složit
P-DC1-WEB29