Obnovit stránku

Recenze BerlingerHaus Sada nádobí Copper Metallic Line 10ks BH-1220

Zajímají Vás názory a recenze na BerlingerHaus Sada nádobí Copper Metallic Line 10ks BH-1220? U nás má zatím hodnocení 3,3 z 5 hvězdiček od 49 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s BerlingerHaus Sada nádobí Copper Metallic Line 10ks BH-1220. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na BerlingerHaus Sada nádobí Copper Metallic Line 10ks BH-1220 i vy.
BerlingerHaus Sada nádobí Copper Metallic Line 10ks BH-1220 - Sada nádobí
BerlingerHaus Sada nádobí Copper Metallic Line 10ks BH-1220
Skladem 3 ks
3 895,-
3 199,-
Koupit
3,3
hodnotilo 49 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
60 %
zákazníků doporučuje
krásný design
nekvalitní zpracování poškozený nebo odloupnutý lak poškozené dno zboží jsme vyměnili, ale malé vady se objevily i na novém zboží budeme sledovat, jestli se drobná poškození nebudou zvětšovat očekávali jsme za vyšší cenu i vyšší kvalitu
Hence jsou fajn, ale s poklicemi nejsem vůbec spokojená. Mezi sklem a nerozovým okrajem poklic se drží voda a zbytky, přestože je nádobí určeno do myčky. Reklamace mi nebyla uznána - prý špatné zacházení!!!
poklice nejdou po okrajích vyčistit, zůstávají neumyté zbytky mezi sklem a nerezovým okrajem
vazne? tohle ma byt hrnec?
cena?
druha reklamace, zdravotne zavadne - neuznana? to myslite vazne?
Po užívání odpadla ochranná mřížka mezi hrncem a plotnou. Nebyla nám uznána reklamace. Celkově je z kvality sady velké zklamání.
Bohužel zakoupená sada nádobí nefunguje na indukční desce.
Hezký design
Nefunguje na indukci.
Rozhodně nedoporučuji
Špatně řešené pokličky - drží se voda pod držadly. Hrnce mají zbytečně velká držadla problém se skladováním! Spodní plechy hrnců se začínají odlepovat
Nádobí je krásné, ale velmi nekvalitní. Po cca 8 měsících se mi odlouplo dno na jednom hrnci a pánvi. Barva se odlupuje. Nikdy více. Vařím na indukci a myju v myčce.
nepřipalující se dno rychlé přivedení k varu (plyn) dobře se myje pěkné provedení, dělá parádu v kuchyni
zatím nic
Nevynikají
Ostré hrany, které zanechávají rejhy na desce
P-DC1-WEB28