Zajímají Vás názory a recenze na Bery Jones Mango plátky bez SO2 500g? U nás má zatím hodnocení 4,5 z 5 hvězdiček od 213 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Bery Jones Mango plátky bez SO2 500g. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Bery Jones Mango plátky bez SO2 500g i vy.
Hodnoceno 21.09.2022, varianta Bery Jones Mango plátky bez SO2 500g
Ověřený nákup
Velké kousky
Poměr cena/balení
bez siřičitanů
0 ×Nahlásit
Michal, Praha
Hodnoceno 15.08.2022, varianta Bery Jones Mango plátky bez SO2 500g
Ověřený nákup
vynikající - ale pozor zřejmě jen 0,5kg varianta bez SO2 - vláčné se strukturou nijak přeslazené, super, jen mi je doma obratem sní, tak musím kupovat další :D
0 ×Nahlásit
Zákazník
Hodnoceno 20.01.2022, varianta Bery Jones Mango plátky bez SO2 500g
Ověřený nákup
Skvělé
0 ×Nahlásit
Jitka, Praha 9 - Střížkov
Hodnoceno 28.10.2021, varianta Bery Jones Mango plátky bez SO2 500g
Ověřený nákup
výborná pochoutka...
0 ×Nahlásit
Anonymní zákazník
Hodnoceno 01.03.2025, varianta Bery Jones Mango plátky bez SO2 500g
Ověřený nákup
Mango sme objednlai 2x (raz sme ho dostali ako darcek) , 2. Sme objednali a bolo chutne. Zlte, stavnate…
Objednali sme 3. A bolo to strasne. Chut po rybacine, kysle tak sme ho vymenili. Sice prislo trosku lepsie, ale stale kysle, tvrde, tazko zuvatelne, hnedaste a hlavne smrad akoby po rybom oleji ostal..…. Neviem, co sa mu stalo, ale uz ho nekupime.
Prve dve balenia boli super, super chut super konzistencia
Smrad po rybom oleji, tazko kusatelne, kysle
0 ×Nahlásit
Erika, Bratislava
Hodnoceno 18.02.2025, varianta Bery Jones Mango plátky bez SO2 500g
Hodnoceno 15.02.2025, varianta Bery Jones Mango plátky bez SO2 500g
Ověřený nákup
katastrofa, neodporucam, skoda ze som neveriacky zjedol z balenia asi 50 gramov ci naozaj to fakt moze byt take zle ... mal som to rovno po ovonani vratit.
lacne
cele balenie divne smrdi
toto mango je kysle a tvrde, kto ochutnal zrele mango mu je jasne ze toto susene je nezrely odpad
sice je nefer to porovnavat s tym z grizly - makkucke sladke ale plne konzervantov, ... stale radsej to konzervovane lebo dcera sa rozplakala po tom co bola zvyknuta na to z grizly a dal som jej tento smrad
farmar Bery to susi asi so svojimi smradlavymi ponozkami alebo s riasami, tazko identifikovat ten smrad
hnusna masovka co totalne podkopava obraz celej znacke, predavajte smejdy = budte smejdi
0 ×Nahlásit
Maksym Slobodiuk, Bratislava
Hodnoceno 03.02.2025, varianta Bery Jones Mango plátky bez SO2 500g
Ověřený nákup
neviem či trufnem kúpiť znova, posledné balenie bolo veľmi zle.
minulý rok bolo chutné, ale niečo sa pokazilo
balenie kúpené pred týždňom bolo oveľa horšie ako bežné
veľmi presušene
mango bolo nedozrete, chuť taká nijaka
0 ×Nahlásit
Peter, Košice - Staré Mesto
Hodnoceno 05.12.2024, varianta Bery Jones Mango plátky bez SO2 500g
Ověřený nákup
Chutné veľmi
0 ×Nahlásit
inovasense s.r.o., Bratislava - Rača
Hodnoceno 25.11.2024, varianta Bery Jones Mango plátky bez SO2 500g
Ověřený nákup
Nemozem si pomôcť ale plátky chutia trochu ako keby boli v skladované v pavilóne opíc ..
0 ×Nahlásit
Zkuste naše cookies
My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci reklamy a obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a dalších údajů vč. jejich předání pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.