Obnovit stránku

Recenze BOSCH ARM 32

Zajímají Vás názory a recenze na BOSCH ARM 32? U nás má zatím hodnocení 4,8 z 5 hvězdiček od 17 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s BOSCH ARM 32. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na BOSCH ARM 32 i vy.
BOSCH ARM 32 - Elektrická sekačka
BOSCH ARM 32
Skladem > 5 ks
2 490,-
Koupit
4,8
hodnotilo 17 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Je malá a lehká a tak se s ní dobře manipuluje v rozích, u plotu, obrubníku apod. Je úzká, takže zase na velký plochy to není, ale na to není ani určena. Je výkoná, i hodně velkou trávu dokáže doslova sežrat, i když se někdy trochu zakucká když se vjede moc rychle, ale zvládne hodně, ten nevelký koš dokáže naplnit hoódně rychle. Nůž by ale z výroby mohl být ostřejší, pak by to bylo ještě lepší. Celkově konstrukce působí kvalitně. Mám ji ale zatím jen chvíli, takže to jsou jen první dojmy.
Malá, lehká, obratná, asi i lehčí nez podobná konkurence. jednoduchá na ovládání, manipulaci s košem
Nemá centrální nastavení výšky, nutný nastavovat obě nápravy zespoda zvlášť, ale není to velký problém, zase aspoň o to míň, co se může rozbít Kabel je vždy nevýhoda, ale tak za tu cenu oproti aku se to zase dá akceptovat.
Pěkne seká.
Nízká výška seceni.
P-DC1-WEB02