Obnovit stránku

Recenze BOSCH BGC05AAA2

Zajímají Vás názory a recenze na BOSCH BGC05AAA2? U nás má zatím hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček od 25 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s BOSCH BGC05AAA2. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na BOSCH BGC05AAA2 i vy.
BOSCH BGC05AAA2 - Bezsáčkový vysavač
BOSCH BGC05AAA2
Skladem > 5 ks
3 589,-
Koupit
4,7
hodnotilo 25 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Vysavač sloužící bez problémů, ale v mém případě jen omezenou dobu - po ani ne dvou letech odešel motor, podle servisu neopravitelné, doporučují vrácení peněz... takže ne vždy spolehlivá značka, bohužel.
možnost regulace síly sání posuvníkem na vysavači silný tah díky odpojitelnosti sací hadice se snadno skladuje relativně tichý (srovnávám např. se Sencorem Alto, který v porovnání s tímto dělá pekelný randál) teleskopická trubice kabel dost dlouhý na zběžné přeluxování i většího bytu bez přepojování snadné vysypávání sběrné nádoby (i namotané dlouhé vlasy se dají stáhnout jediným hmatem) snadné čištění pěnového filtru, filtry se nemusí dokupovat
zcela nepraktické hubice štěrbinová a kartáčová - první zbytečně rozšířená napevno přidělanou kartáčovou, a sací zobáček dlouhý asi 3 cm, takže do moc stěrbin se opravdu nevejde; kartáčová má rozměry asi tak většího kartáčku na zuby, takže luxování větších povrchů jako gauče nebo matrace je na dlouho... konec teleskopické trubice je dost ostrý. Pokud luxujete ve škvíře mezi nábytkem nebo pavučinu na stropě, hrozí, že si podlahu nebo strop poškrábete... madlo na přenášení zcela nelogicky na sběrné nádobě namísto na těle vysavače, takže si člvěk dělá obavu, kdy únavou materiálu spojů mu při přenášení zůstane v ruce nádoba, a zbytek luxu řachne na zem.
Lehký Tichý Vykonny Regulace výkonu Omyvatelne filtry
Zatím žádné
Dobrý výkon,jednoduché vysypáváni nádobky na odpad.
Nic
Lehký, tichý, na parkety a dlažbu super.
tichý, výkonný, akorát do ruky, když je potřeba, skladný
tichý výkonný dobře se čistí
dost jemný molitanový filtr, při čištění se musí opatrně
malý, skladný, výkonný
zatím o žádném nevím
tichý, dobrý sací výkon
0
výkon tichý provoz dobrá cena
Skladný, lehce se čistí a lehký
Krátký kabel, spíše menší prostory
P-DC1-WEB12