Obnovit stránku

Recenze Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM Zoom černý

Zajímají Vás názory a recenze na Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM Zoom černý? U nás má zatím hodnocení 4,8 z 5 hvězdiček od 12 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM Zoom černý. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM Zoom černý i vy.
Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM Zoom černý - Objektiv
Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM Zoom černý
Skladem 2 ks u partnera
23 290,-
Koupit
4,8
hodnotilo 12 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Rychlost ostření a clona 2.8 v celém rozsahu zoomu. Jeden z nejlepších objektivů Canon řady EF-S.
V dané cenové kategorii už by objektivu slušelo provedení na úrovni řady L.
Nejsem profesionální fotograf, takže tohle není názor odborníka, jen člověka, který fotí hodně a rád a můj názor je, že dobrý fotoaparát je podtržený dobrým objektivem, i když i toto je jen polovina dobré fotografie. Ta druhá zůstane vždy na fotografovi samotném. Proto volím raději originální (i když dražší) příslušenství. Objektiv funguje přesně podle očekávání, kvalita odpovídá značce a i když to není úplně univerzální objektiv, na drtivou většinu základních snímků naprosto vyhovuje. Zejména naprosto přesné a rychlé ostření perfektně použitelné pro rychlé sekvenční snímání, naprosto dokonalé podání barev a kvalitní světelnost po celém ohnisku.
Velice rychlé ostření, perfektní pro režim Tv Velká světelnost po celém ohnisku dovoluje pořídit dobré snímky i při nízkém osvětlení Minimální clona 2.8 dokáže snímky s perfektně rozostřeným pozadím, Tento objektiv je téměř profesionální náhradou za setový, Pro toho kdo to s fotografií myslí alespoň trochu vážně určitě lze jen doporučit.
Jediná nevýhoda je jeho cena, která sice odpovídá kvalitě a značce ale mohla by u něj být za ty peníze i sluneční clona
Jsem nadšený amatér zabývající se fotografováním se zrcadlovkou již několik let, takže mohu napsat: Tento objektiv je skvělý.
Rychlost ostření a kresba Věrné podání barev Pěkné rozostreni pozadí při nízké cloně Výborná náhrada setového objektivu
Chybějící sluneční clona, nutno dokoupit Při zoomu se vysouvá přední člen objektivu 77 mm závit - vyšší cena filtrů Vyšší hmotnost při cestování
využití vysoké základní světelnosti k odsazení objektů v popředí od pozadí. S volbou jsem velmi spokojen. Dříve jsem používal Canon 4.0-5,6/17-85.
základní světelnost 2,8 v celém rozsahu ohnisek rychlé a přesné ostření dobrá kresba od základní světelnosti výborná antireflexní úprava
nerovnoměrný chod "zoomavacího" točítka
Výborný objektiv po všech stránkách
kresba, světelnost, stabilizace, provedení, zaostřování
cena
vysoká světelnost v celém rozsahu, kvalitní obrazové podání, stabilizace, zaostřování tiché a rychlé, celkové provedení.
vysoká cena, chybí sluneční clona, což by v této cenové kategorii měla býti samozřejmost.
P-DC1-WEB29