Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Recenze Canon PIXMA TS5151 bílá

Zajímají Vás názory a recenze na Canon PIXMA TS5151 bílá? U nás má zatím hodnocení 4,5 z 5 hvězdiček od 72 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Canon PIXMA TS5151 bílá. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Canon PIXMA TS5151 bílá i vy.
Canon PIXMA TS5151 bílá - Inkoustová tiskárna
Canon PIXMA TS5151 bílá
Skladem > 5 ks
1 990,-
Koupit
4,5
hodnotilo 72 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
tiskne výborně v tichém režimu pracuje opravdu tiše. skener bez problémů. spojení PC přes WiFi je dobré, ale pro spuštění tiskárny musí být přední panel ve vyklopené poloze. uvedení tiskárny do provozu a její nastavení je celkem jednoduché.
když jsem tiskárnu vybíral, tak jsem si nevšiml, že má jen jednu nádržku na černý inkoust a druhou, ve které jsou integrovány další tři barvy.Toto řešení je velmi neekonomické pro toho, kdo tiskne hodně v barvě.Nikdy nedojdou všechny tři barvy současně, takže kvůli jedné došlé barvě musíte nádržku vyhodit a nasadit novou a ta je dost drahá! V tomto případě doporučuji nebrat a koupit tiskárnu s pěti nádržkami na inkousty. Já tisknu v barvě málo kdy, takže se už s tím smířím i když jsem zvyklý na tiskárny s pěti nádržkami na inkousty. spodní zásobník na papír je poněkud mechanicky poddimenzovaný, takže je potřeba s ním zacházet opatrně.
Tiskárna je kvalitativně rovna ceně. Tiskne pěkně, chatrně vypadají podavače papíru. S připojením WiFi není problém jak s NTB, tak telefon. Koupil jsem ji po dvou EPSONkách s oddělenými náplněmi jelikož při mém sporadickém tisku zaschly hlavy a výměna je nerentabilní. Vzhledem k ceně jsem nic lepšího nečekal, takže spokojenost.
Slušný tisk i fotek Bezdrátové připojení Snadná instalace
Chatrná konstrukce podavačů Malý zásobník na papír Fotopapír nutno vkládat jednotlivě
jednoducha instalace, design, neni moc hlucna, ryhly tisk, wifi pripojeni, tisk z mobilu
spotreba barvy, otevriani prednich dvirek pro tisk manualne,
Funguje
Návod pro amatéra trosku narocny
Lze tisknout z iPhonu Docela kompaktní. Snadná instalace
mám ji pár dní a co jsem zkoušela je skvělé..
I přes to, že není oficiálně podporováno (vyčetl jsem v komentářích) zprovoznil jsem Google Cloud Print a vše běží jak má. Hezká třešnička na dortu. Design.
Dlouhé zahřívání scaneru, minuta plus.
Nejlepší tiskárna pro domácí použití. Rychlý tisk. Při prvním zapnutím jsem nemusel ani připojovat kabel, protože tiskárna hned nabídla připojení k wifi. A display vám vše ukáže.
Superrychlý tisk Wifi Ukazatel inkoustu
Při zapnutí trvá dlouho kontrola stavu
Příjemná malá tiskárnička. Potřeboval jsem levnou multifunkci která funguje s Androidem. Instalace na poprvé. Dobře funguje cloud. Umí cloud od Google i Canonu. Lze spárovat přes Bluetooth. Funguje v lokální síti. A hlavně!!!! Je bílá 😁😁😁
Konektivita Malé rozměry Bílá barva Matný povrch Funguje pod Linuxem Funguje v lokální síti Tiskne z Androidu
Nabitý zásobník vykukuje z tiskárny
INTUITIVNI OVLÁDÁNÍ
DRAHÉ NÁPLNĚ
P-DC1-WEB19