Obnovit stránku

Recenze Colentris SMART MULTI 10A

Zajímají Vás názory a recenze na Colentris SMART MULTI 10A? U nás má zatím hodnocení 4,3 z 5 hvězdiček od 23 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Colentris SMART MULTI 10A. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Colentris SMART MULTI 10A i vy.
Colentris  SMART MULTI 10A - Nabíječka autobaterií
Colentris SMART MULTI 10A
Skladem poslední kus
1 990,-
Koupit
4,3
hodnotilo 23 zákazníků
10+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Nebíčka nefunguje jak má
Dobře zpracována
90 % baterií na kterých byla nabíječka testovaná chladí chybu už po chvilce nabíjení a přitom byly baterie úplně nové nebo půl roku staré Budu vracet
Malá, praktická, funguje jak má. V návodu chybně uvedeno, že se má nejdřív připojit na baterii a teprve pak do sítě. Když to uděláte automaticky přejde do testovacího režimu baterie a nepůjde nikam přepnout po zapojení do sítě. Správný postup je připojit na plusový pól nabíjené baterie, strčit do sítě, nastavit režim nabíjení a typ baterie a teprve pak připojit záporný pól. Odpojení v opačném postupu a nebo vyndat ze sítě a pak je to jedno jak odpojíte.
nabíjí jak má,praktická
na to, že má návod jen dvě strany, je v něm docela dost chyb a vše si musíte tak nějak domyslet.
Nabíječka příkladně zpracována, snadné ovládání. Musím ovšem potvrdit vlastnost, kterou zde popisují ostatní: nabíječka po chvilce nabíjení často ohlásí baterii jako vadnou a to i novou, případně zánovní (obě plně funkční) a to i v režimu "Recondition". Pouze je-li baterie téměř úplně vybita, nabíječka ji většinou nabije bez chybové hlášky. V režimu Recondition jsem zaznamenal zvýšené cyklické nabíjecí napětí v rozsahu 14,6-15,3V (proud cca 0,5-1,5 A) s frekvencí cca 0,2 Hz (což se mimo jiné odehrává i při klasickém nabíjení) - snad jsou to ty "pulzní rázy":). Očekával bych však, že režim Recondition bude pro obnovení stavu baterie pracovat výrazně déle, ne jen po ukončení nabíjení.
snadné ovládání režim pro napájení vozu bez baterie režim pro obnovu stavu baterie (účinnost režimu s otazníkem) velice praktický držák na zeď (i pro svorky) displej s informacemi o průběhu nabíjení (napětí, proud, % stav nabití baterie)
často ohlásí baterii jako vadnou a přestane nabíjet nemožnost nastavení nabíjecího proudu (nabíječka pak zbytečně nabíjí baterii o kapacitě např. 44Ah proudem až 10 A) příliš zjednodušený manuál (např. málo info o informacích z displeje)
SUPER nabíjí baterie větších rozměrů kapacitou 100Ah
Musím souhlasit s recenzemi zde, nabíječka je opravdu výborná!
Funguje na 100% Nastavení je lehké, srozumitelné Vzhled nabíječky je exkluzivní
Perfektní. To je snad jediná nabíječka, kterou je možné použít i jako náhradní zdroj pro auto, když vyndáte autobaterii, ale potřebujete udržet palubní systémy pod napětím, aby auto "nezapomělo jak se jmenuje". Jinak nabíjí skvěle, doporučuju.
Spousta užitečných režimů Umí udržet auto pod prodem i s vyndanou autobaterií Jsem s ní spokojen
Nejsem zastánce nabíječek s chytrými technologiemi, vždy jsem raději volil klasiku. Nicméně ted můžu veteránovi mimo sezonu podržet akumulátor udržovacím režimem.
Nabíjí jak je psáno
Perfektní, přehledný display. Jednoduché ovládání. Nabíjím tím jak baterii v motorce i v autě.
Velmi povedený design Držák na zeď Velikost displeje
Nabíječka mě velmi příjemně překvapila a nejen cenou. Za veliký plus považuji to, že se jednotlivé funkce i druhy dobíjených akumulátorů dají jednoznačně a velmi jednoduše nastavit a také tyto údaje nastavení je možno kdykoliv na přehledném displeji ověřit. Na displeji lze také odečíst základní okamžité hodnoty během nabíjecího procesu, tedy napětí baterie, proud tekoucí do baterie a procentuální stav dobití baterie. Mimo to, že je nabíječka velmi dobře zpracovaná a oku lahodící, pyšní se i velmi praktickým držákem, který lze instalovat na stěnu a do něhož se nabíječka může s výhodou umístit, včetně možnosti připevnit tamtéž oba kontaktní krokodýly. Třešničkou na dortu je pak možnost dobíjení i LiFePO4 akumulátorů. Nabíječka i přes možnost dobíjení poměrně vysokým proudem 10A je poměrně vlažná a zdaleka nehřeje tak, jako například podobné nabíječky CTEK, kde jsem měl poněkud problémy s nabíjením akumulátorů typu AGM.
Cena, vzhled a praktičnost, vysoká účinnost (nabíječka minimálně hřeje), možnost accu LiFePO4, krásný a přehledný displej a jednoznačné nastavení pro ten který typ akumulátoru či funkce
Nic
10A
na 10Amp slabé kabely
P-DC1-WEB13