Obnovit stránku

Recenze CONCEPT VP4151 Mighty 21,6 V modrý

Zajímají Vás názory a recenze na CONCEPT VP4151 Mighty 21,6 V modrý? U nás má zatím hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček od 91 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s CONCEPT VP4151 Mighty 21,6 V modrý. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na CONCEPT VP4151 Mighty 21,6 V modrý i vy.
CONCEPT VP4151 Mighty 21,6 V modrý - Tyčový vysavač
CONCEPT VP4151 Mighty 21,6 V modrý
Skladem > 5 ks
3 499,-
Koupit
4,7
hodnotilo 91 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Jsem nadšená z toho, že dokáže vysát veškeré chlupy od mých pejsků, nedělá mu problém ani jejich vysání z oblíbeného koberce, s tím totiž byly vždy trable. Vysavač je lehký, pohodlně se s ním zatáčí a manipuluje, a hlavně nemá žádný kabel. Vysavač nemá ani sáček na nepořádek, je cyklonový, to je dost ulehčující. Navíc nádobka na nepořádek má půl litru, nevynáší se tak často. Také se mi líbí, jak vypadá.
spokojenost sací možnosti manipulace nabíjení kapacita baterie
Nejvíce oceňuji sací výkon vysavače, vysaje totiž i koberec s dlouhými vlákny a to i od koček. Je vhodný i pro všechny ostatní druhy podlah. Má skvělou baterii, která vydrží v provozu téměř hodinu a poté se nabíjí jen 5h. Vysavač je cyklonový, to je další plus. Též se mi líbí nabídka v podobě možnosti vrácení do 45 dnů, takovou možnost jsem neměl, být Vámi, využiji co nejdříve.
je tišší než ostatní vysavače sací výkon je rychle vyčistěn filtr se snadno vyndá a vyklepe nabíjení výdrž baterie skladnost praktočnost malá hmotnost, ježdění s ním je hračka
S vysavačem jsem naprosto spokojený, vysává spolehlivě a bez záseků. Dobrá manipulace, je celkem lehký, snadno se ovládá. Má hodně nástavců, s nimiž se dostanu kamkoliv. LED podsvícení mi ulehčuje práci. Má požadovaný sací výkon, zvládá koberec i psí chlupy. Za sebe doporučuju, kupuji i synovi do nového bytu.
výdrž baterie tichý design spolehlivý nástavce rychlé nabíjení sací výkon lehký manipulace kvalitní dostatečně objemná nádržka ne prach
S vysavačem vysávám padesát minut, za tu dobu toho uklidím hodně. Vysaje i koberec a chlupy od dlouhosrstého psa. Na rukojeti má malý ruční vysavač, ten používám na pohovku, je taktéž super. Dole je LED osvětlení, praktická to věcička. Po vybití se baterka dobíjí 4 hodiny, což není až tak dlouho.
design barva hubice na úzké škvíry malý ruční vysavač nemá sáčky ani kabel skladnost výdrž baterie sací výkon
nejsem si žádných vědoma
Vysavač má potřebně vysoký výkon, vysaje i psí chlupy a nic nemusím přejíždět víckrát. Na rukojeti má malý vysavač, ten je ideální na vysávání pohovky, auta a úzkých míst. Je lehký, dobře se s ním manipuluje. Je cyklonový, takže nemá žádné sáčky na vynášení, další plus.
nemá sáčky je tichý malá hmotnost sací výkon
Celý vysavač jsem si hned po obdržení rozvrhla na ten menší, který používám na auto a na gauč. A velký, ten na úklid celého bytu, podlahy a koberce. V obou sekcích se mi osvědčil. Vydrží o malinko déle, než by mě bavilo uklízet. Se sacím výkonem jsem spokojená, koberec nennasává vysavač do hubice a nenadzvedává ho. Nepoškrábal mi dřevěné schody. Za sebe doporučuju.
led osvětlení srozumitelné ovládání sací výkon dobrá výdrž nepoškrábe dřevo zacházení snandější úklid objem nádržky design i malý vysavač
nutnost soustředit se na dávání do stojanu, jinak vše ok
Baterie Hlučnost (na nižší výkon) Vysávání
Špatně se dává do nabíjecí stanice i “malý” vysavač do “tyče”
Podle mě nejlepší vysavač na trhu. Výkon je výtečný. Vysaje i chlupy, k tomu zvládá všechny druhy podlah i koberců. Nemá kabel a ani sáčky. Baterie vydrží skoro 45min. Nabíjí se pomocí nabíjecí stanice, e kterou se dobře manipuluje. Je méně hlučný než běžný vysavač. Nádoba na prach a falší nečistoty je velká, nemusím ji vynášet tak často.
sací výkon výdrž baterie je malý/skladný nabíjení relatovmě tichý pobybování je lehký čistění
Tento spotřebič je exkluzivní, myslím to vážně. Má obdivuhodný sací výkon, který se nezalekne ani před zvířecími chlupy v koberci či podlaze. Je aku, to znamená, že se nemusím zlobit s žádným kabelem. Ani sáčky nejsou problémem, je cyklonový a má jen nádržku na prach a ta je dostatečně velká. V provozu vydrží téměř hodinu. Nabíjí se pak čtyřikrát déle. Do nabíjecí stanice se dává snadno a rychle, to je super. Doporučuji.
sací výkon nemá kabel ani sáčky vysaje všechny typy podlah
Vynikající vysavač. Pohodlně se s ním uklízí, nikde se nezamotává kabel, je lehký, dobře ovladatelný. Oceňuji i příslušenství a malý vysavač. S tím menším vysavačem uklízím pohovky, křesla a část auta, dostanu se s ním na hodně míst. Musím i zmínit, že je použitelný na všechny druhy podlah i na koberce. Líbí se mi také design, ten se tvůrcům povedl včetně barvy.
sací výkon vysaje chlupy je aku nemá sáčky lepší manipulace snadné čištění malý vysavač vysaje všude nástavce barva
P-DC1-WEB04