Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Recenze Cooler Master Devastator III - US

Zajímají Vás názory a recenze na Cooler Master Devastator III - US? U nás má zatím hodnocení 4,5 z 5 hvězdiček od 116 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Cooler Master Devastator III - US. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Cooler Master Devastator III - US i vy.
Cooler Master Devastator III - US - Set klávesnice a myši
Cooler Master Devastator III - US
Skladem > 5 ks
1 199,-
1 019,-
Koupit
4,5
hodnotilo 116 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Zkušenosti s klávesnicí a myší: Podsvícená klávesnice s bílým podsvitem, dostatečně těžká, aby nejezdila po stole, s češtinou, laserem vypálenými klávesami a s područkou se musí hledat spíš mezi herními typy i když primárně na hry použita nebude. Takže moje volba padla na tento set od Cooler Masteru. Provedení je v dané cenové kategorii překvapivě pěkné, na klávesnici se píše velmi dobře a myš, která je v mém případě jako bonus navíc, je ergonomicky velmi podařená. Klady a zápory jsou uvedeny dále, tak snad jen závěrem uvedu, že klávesnice splnila mé požadavky a jsem s ní spokojen.
Velmi dobře čitelné, rovnoměrně podsvícené znaky Příjemná odezva kláves Regulace jasu podsvícení kláves ve čtyřech stupních včetně nuly Česká písmena včetně diakritiky Snadné ovládání podsvitu Multimediální klávesy Područka Myš dobře sedí v ruce Ve Win 10 jsou obě zařízení plně funkční, není potřeba instalovat ovladače Dobrá cena
Klávesnice i myš si v případě, že nejsou trvale napájeny z USB, nepamatují poslední nastavení a začínají s plným červeným podsvitem Při vypnutém podsvitu nejsou vidět znaky na klávesnici Chybí klávesa kontextové nabídky (ekvivalent pravého tlačítka myši) Indikační ledky Numlock, Capslock a Winlock svítí vždy jen bíle a plným jasem Myš nemá regulaci intenzity svitu
Klávesnice i myš super vzhled, ovladatelnost, krásné barvy i čitelnost kláves.
Myš nedokáže v paměti udržet nastavenou barvu, vždy po vypnutí pc svítí červeně a musí se přenastavit (pár kliknutí přímo na myši a vše je zase ok, nic hrozného)
Pěkné podsvícení (7 barev) dobrý pocit z memchanical kláves
krátky levý shift chybějící klávesa kontextové nabídky
Možnost nastavení požadované barvy a jasu Dobrá ergonomie Příjemný zdvih kláves
klávesnice ani myš si "nepamatuje" naposledy zvolené nastavení barvy a jasu ...
Takže, už jsem si koupil 2 balení a kupuji třetí. Tahle sestava naprosto odpovídá ceně a za litra nemůžete očekávat zázraky. Nicméně na mé hraní her jako League of Legends či jiné hry bohatě stačí. U čeho trochu trpím je třeba Lineage 2, kde brzy "zatuhnou" tlačíka F1 až F+++. Jinak je ale vše v pořádku a nemám nejmenší problém. Nemůžete očekávat zázraky prostě za tuhle cenu.
Cena < Kvalita
Klávesy jsou tužší a mnohdy musíte vyvinout více síly, než jste zvyklý z kvalitnějších klávesnic.
Myš nepoužívám, ale je relativně o dost nízká oproti mé aktuální (A4tech T70).
příjemný a kvalitní stisk kláves podsvícení okolo kláves dostatečný výběr barvy podsvícení dobré gumové podložky = neklouže
podsvícení kláves z úhlu není rovnoměrné malý enter
7 nastavitelných barev Příjemná na stisk a rychle reagující klávesnice Rozvržení kláves
poněkud ostré hrany myši
Kvalitní klávesnice za dobrou cenu. Kvalitní podsvícení, velmi dobře se na ní píše. Oproti jiným klávesnicím na trhu, kde jsou přiloženy pouze etikety s CZ popisky je plně lokalizovaná. Klávesy mají CZ lokalizaci (včetně diakritiky) přímo z výroby. Odpadá tak nepříjemný polep klávesnice a není se třeba obávat odlepení etiket.
Dobré podsvícení Rychlá odezva Dobře se na ní píše i hraje CZ lokalizace bez nutnosti lepit popisky.
myš by mohla být o trošku vyšší
Levná, ale relativně kvalitní myš a klávesnice Klávesnice si nepamatuje zvolenou barvu po restartu PC
Méně extra tlačítek na myši i klávesnici, ale to je kompenzováno nízkou cenou sady
Nastavení jasu. Pohodlné na používání. Možnost zamknout (vypnout a zapnout) tlačítko Windows. Dlouhý USB kabel. Jak multimediální, tak F1-12 tlačítka. Myš akorát.
Zpětné lomítko nad entrem, tedy úplně z ruky. FN pouze vlevo (zase není vpodstatě potřeba). Chybí Mute. Nepamatuje si poslední nastavení barvy.
P-DC1-WEB17