Obnovit stránku

Recenze Datacom CAT5E UTP šedý 20m

Zajímají Vás názory a recenze na Datacom CAT5E UTP šedý 20m? U nás má zatím hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček od 9331 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Datacom CAT5E UTP šedý 20m. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Datacom CAT5E UTP šedý 20m i vy.
Datacom CAT5E UTP šedý 20m - Síťový kabel
Datacom CAT5E UTP šedý 20m
Skladem > 10 ks
229,-
Koupit
4,7
hodnotilo 9331 zákazníků
20 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
dobře se na něm suší prádlo
zkoušel jsem se na něm houpat a nevydržel to
krásně a akorát dlouhý, je-li mezi propojovacími body A a B do 5 m trasy když je dlouhý moc, přebytek se dá stočit do kolečka a převázat oplastovaným drátkem, nebo provázkem. Stačí i nitka! praktická barva co nikde nesvítí a vyhoví i jedincům s temnou myslí konektory při správném a dokonaném zavedení do síťových zásuvek krásně cvaknou bužírka kabelu je příjemná na omak. Jeden má pak tendence kabel hladit, není-li po ruce ženské tělo kabel je poměrně pevný, méně vykrmení jedinci si to na něm můžou v případě potřeby i hodit
je-li mezi propojovacími body A a B více než 5 m trasy, pak je kabel krátký a tedy nepoužitelný. T.j. nutno koupit delší a tedy i dražší! kdo chce z nějakého důvodu kabel jiné barvy, černý mu nemusí vyhovovat když zapomenete kabel strčit do pc a jeho jeden konec se pak válí po podlaze, při přejetí kolečkem židle se může ulomit plastový zpětný zpětný zobáček zajištující konektor proti samovolnému vypadnutí ze síťové kundičky. Kabel z ní pak může samovolně vypadnout. Pokud ho přejedete tam i zpět, nelze ho do ní už dokonce ani správně zavést. Nutno si pak pořídit koncovky RJ45 a krymplovací kleště a koncovku si zhotovit novou.
Má krásně barevné drátky na koncích
Při švihání nechává koncovka otisky v kůži
kabel pakety přes něj běhají bez problémů
neumí uvařit kafe
Je tak dlouhý, že bych se oběsil i ze 4 patra :)
Bolelo by to
je to kabel
nezapojil se sám
Nadherny kabel opravdu a jak je zatocen hmmm kvalita proste
opravdu musim popisovat jake klady a zapory ma kabel? :D
normální síťový kabel je to kabel prostě kabel
Funguje jak má.
Jak je to namotené, tak je to pak zkroucené. Když to chce člověk vést u zdi, tak aby to přitloukal každých 5 cm. Ale za to nemůže kabel... při jeho ceně se těžko dá očekávat "bezpaměťový" a nestočený by se těžko prodával. :-)
je takový kabelovitý
nenalezeny
P-DC1-WEB09