Obnovit stránku

Recenze Datacom drát, CAT5E, FTP, PE venkovní, 100m/box

Zajímají Vás názory a recenze na Datacom drát, CAT5E, FTP, PE venkovní, 100m/box? U nás má zatím hodnocení 4,3 z 5 hvězdiček od 29 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Datacom drát, CAT5E, FTP, PE venkovní, 100m/box. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Datacom drát, CAT5E, FTP, PE venkovní, 100m/box i vy.
Datacom drát, CAT5E, FTP, PE venkovní, 100m/box - Síťový kabel
Datacom drát, CAT5E, FTP, PE venkovní, 100m/box
Skladem > 5 ks
1 199,-
1 099,-
Koupit
4,3
hodnotilo 29 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
JIž asi 5x jsem Vám psal, že metráž je 100 metrů a na vyobrazení je krabice pro 305 metrů. Kdo s tímto pracuje denně tak automaticky vidí cena, krabice klik. Pak přijedete na Alzadrive a koukáte, že vám přišla cívka v lepším případě nebo v folii smotek v horším případě. Chápu, že vyobrazení je informační, ale pokud Vám to má zboží prodat tak Vás to při převzetí jen naštve.
Kabel je jistě dobrý
Vyobrazení 305 metrů v karibici, realita 100 metrů na cívce nebo smotek
Není v klasické odmotávací krabici. Fotka neodpovídá realitě! Docela jsem byl naštvanej když to dorazilo. Hrozná manipulae, zdržuje to.
kvalita OK
není v odmotávací krabici
Dobrý kabel, příšerné balení
Slušná kvalita Slušná cena
Obrázek zboží naprosto neodpovídá realitě Na obrázku je krabice, ze které se dá kabel rovnou odvíjet. Ve skutečnosti není kabel v krabici složený, ale stočený, takže se nedá vytahovat rovnou z krabice, ale musí se opět odvíjet. Což jde velmi špatně, protože kabel není na cívce, ale volně. Takže ve výsledku, pokud je potřeba odmotat víc než několik málo metrů kabelu, tak je manipulace absolutně tragická. Na domácí použití se to snad dá snést vzhledem k výhodné ceně, ale na vážné použití je balení zcela nepoužitelné.
odolný
poměr kvalita/cena
kvalita kabelu není dokonalá - jedna hvězda dolu
Drátky jsou uvnitř umotány nějak supr dobře, protože se mi lehce skládali do pořadí barev podle toho jak je potřeba uspořádat do konektoru a následně držej (ale to je dáno prkeností kabelu) Bužírka se lechce odře při protahování přes ostrou hranu (plastový charakter) , ale neproodřípne se Pod AL stíněním je ještě drát, takž kabel zvládne i prověs a je pevný na tah
Kabel je pro mě neočekávaně tuhej/prkenej a lehce ho zlomíte
P-DC1-WEB09