Obnovit stránku

Recenze Dyson V8 Motorhead

Zajímají Vás názory a recenze na Dyson V8 Motorhead? U nás má zatím hodnocení 4,8 z 5 hvězdiček od 232 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Dyson V8 Motorhead. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Dyson V8 Motorhead i vy.
Dyson V8 Motorhead - Tyčový vysavač
Dyson V8 Motorhead
Není dostupné
4,8
hodnotilo 232 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Pro zvířecí majitele sen! Dlouho nás trápili kočičí chlupy na gauči, škrabadle a koberci a na boost výkon je vše pryč po jednom přejetí!
Výdrž dostačující, po vysáváni zůstala ještě polovina baterie Rychlé nabíjení Výkon Skvěle ohebný, dá se dostat i pod gauč
Snad jen ta cena, ale za kvalitu se platí
Výkonný. Nemusí se tahat šňůra. Lze ho umístit tam, kde se nejvíce používá.
Závěs na vysavač působí fórově. Chybí držák (ani se nedělá :-) na příslušenství. Ideál by bylo mít na příslušenství závěs pod vysavačem. Mohla by být volba příslušenství (třetinu ho asi nikdy nepoužijeme). Pro vysávání (například v autě) je dobré dokoupit ohebnou hadici (800 Kč, mají jí u Dysonu).
super výkon praktické hubice jednoduché ruční vysávání bez použití nástavné tyče skvělé na každodenní vysávání
možná trochu těžší do ruky
Vysavač jsme koupili proto, že jsme potřebovali nahradit normální vysavač, aby nebylo potřeba pořád přehazovat kabel ze zásuvky do zásuvky. Naprosto naplnil očekávání
Na aku vysavač překvapivě výkonný I když není nejlehčí, váha je dobře rozložená a v ruce tak těžký nepřijde Systém čištění - čisté a pohodlné, na jeden "klik" Plně nahradí běžný vysavač 2 baterie v balení a obě lze najednou nabíjet (jedna ve stojanu, druhá v držáku)
víc koncovek, než držáků (a nakonec všichni skončíme u max. 2-3) při použití kartáče na podlahy má zvuk, jako kdyby vám ve výšce nad domem létalo letadlo ATR 72 opřený o zeď nedrží
lehký ( v rámci možností ) hodně příslušenství ( nahradí hlavice a hubice ) v režimu AUTO bez problému vysaje byt 80 metrů čtverečních včetně polic, nábytku atd. A ještě pořád cca 40% kapacity zbývá. automatické přepínání režimů na základě povrchů funguje skvěle úžasný výkon ušetřený čas vysávání díky akumulátoru a tím pádem jednoduché variabilitě jednoduchý princip vysypávání nepořádku z nádoby tichý
cena v případě vysátí delších vlasů nutno při vysypávání sáhnout do nádoby a ručně vytáhnout. po delším vysávání slabší jedince může bolet ruka na dnešní dobu poměrně dlouhá doba nabíjení drahé příslušenství ( kdyby někomu nestačilo už to co je v balení ) nutný držák na stěnu ( sám opřený o stěnu nedrží )
Cena
V porovnání s předchozím leifhat super sací vykon
Zatím jsem nenašel
Nečekal jsem, že budu tak nadšený z něčeho jako vysavač, ale stalo se. Nejřív zápory: Cena ano, ale i tady platí, že dostanete za co zaplatíte. Cyberpunkový vzhled a divoké barvy vám nejspíš do domácnosti nezapadnou, navíc když už si koupíte aku vysavač, tak chcete, aby byl vždy po ruce, čili určitě použijete nástěnný dok a bude pořád na očích. A poslední drobný zápor - LED světla na podlahová hlavici jsou celkem příjemná drobnost, která je navíc celkem běžná, ale zde bohužel chybí. A teď tedy ke kladům. Baterie nevydrží kdoví co ale na úklid celého bytu 3+1 to bohatě stačí. Na drtivou většinu vám stačí běžný režim výkonu. Měkká hlavice na tvrdé podlahy je naprostá nutnost, pokud tvrdé podlahy máte - krásně bere i větší smetí a dobře vymetá rohy ta 'univerzánlí' je opravdy spíš na koberce. Velký a malý rotační kartáč je zase schopný z koberce nebo gauče dostat i hluboko zašlapanou jemnou špínu nebo zvířecí chlupy, což můj předešlý vysavač nedokázal ani omylem. Za největší úspěch vysavače považuji perfektní vysátí koupelnového koberečku na kterém selhalo opravdu vše a už jsem ho chtěl vyhodit. A navíc po 3 týdnech používání není na fitrech ani smítko - dvoustupňová multicyklonová separace je tady téměř dokonalá. Zkrátka bez Dysona už ani ránu.
Účinnost Perfektní system vyprazdňování
Cena Vzhled Neosvětlená hlavice
Výkon - při prvním použití jsem si trochu připadal jako na předváděcí akci Rainbow v devadesátých letech, kdy z vysátého koberce starým vysavačem Dyson sebral tolik špíny, jako kdyby den předtím nikdo nevysál. Přiložený držák na zeď - asi to bude platit i pro ostatní tyčové vysavače, když používaté klasický vysavač s hadicí a šňůrou do zásuvky, který je v komoře lehce zaskládaný, tak s pověšeným vysavačem na baterii člověk neváhá jít něco rychle uklidit.
Při přechodu z běžného vysavače pocitově těžší do ruky. Zapínání je podobně jako u vrtačky ukazováčkem, avšak bez aretace, tedy někdy spustíte když nechcete nebo se vám nechce dlouho držet stisknuté tlačítko. Snad to částečně vyřeší objednaná drobná nástavba na aretaci tlačítka.
Absolutne vyborna vec
P-DC1-WEB02