Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Recenze Epson Perfection V19

Zajímají Vás názory a recenze na Epson Perfection V19? U nás má zatím hodnocení 4,5 z 5 hvězdiček od 156 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Epson Perfection V19. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Epson Perfection V19 i vy.
Epson Perfection V19 - Skener
Epson Perfection V19
Není dostupné
4,5
hodnotilo 156 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Super rychlý skener, krásně a jednoduše se připojil k pc a funguje jak na win 7,tak i na win 10. Hlavně bez problémů. Měl jsem starší skener, který fungoval ale Canon se rozhodl pro starší skenery nevydávat ovladače k win 10 a proto jsem vyzkoušel Epson. Funguje opravdu rychle a taky s daleko lepším rozlišením, takže ač jsem nechtěl kupovat nový skener, tak jsem nakonec rád, že jsem jej koupil.
Rychlost, jednoduchost instalace, lehký.
Žádné nemá
Naprostá spokojenost pro domácí využití. POZOR - skener má usb MICRO konektor, nikoliv obvyklý skenerový a tiskárnový USB A/B. Je přiložen micro kabel cca 1,5m.
Cena, instalace
Kabel jen 1,5m
Za tu cenu výborné, super, že není závislost na el. síti funguje pro Mac narozdíl od konkurence
Nezabírá moc mista Nenáročná obsluha Skvělá cena
Dělá, co sliboval
Zatím nic
Super rychlý skener, krásně a jednoduše se připojil k pc a funguje jak na win 7,tak i na win 10. Hlavně bez problémů. Měl jsem starší skener, který fungoval ale Canon se rozhodl pro starší skenery nevydávat ovladače k win 10 a proto jsem vyzkoušel Epson. Funguje opravdu rychle a taky s daleko lepším rozlišením, takže ač jsem nechtěl kupovat nový skener, tak jsem nakonec rád, že jsem jej koupil. Je lehký a skladný Pěkné rozlišení Možnost postavit i na bok Jednoduchost instalace Dostupnost ovladačů
Žádné
Splňuje vše co se od něj očekává.
lehký, v cenové kategorii rychlý, snadné ovládání, napájení přes USB
malinko hlučnější, ale dá se to
dobrá cena na domácí skenování postačující dobrý SW - doporučuji automaticky stáhnou ze stránek výrobce nejnovější SW + ovladače podporuje Windows 10 - bezproblémový
microUSB konektor - možnost vylomení
Rychlost skenování
Žádné
P-DC1-WEB17