Obnovit stránku

Recenze Epson Premium Glossy Photo 10x15cm 40 listů

Zajímají Vás názory a recenze na Epson Premium Glossy Photo 10x15cm 40 listů? U nás má zatím hodnocení 4,8 z 5 hvězdiček od 126 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Epson Premium Glossy Photo 10x15cm 40 listů. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Epson Premium Glossy Photo 10x15cm 40 listů i vy.
Epson Premium Glossy Photo 10x15cm 40 listů - Fotopapír
Epson Premium Glossy Photo 10x15cm 40 listů
Skladem > 10 ks
269,-
Koupit
Poradna 4 Recenze 20
4,8
hodnotilo 126 zákazníků
5 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Spolu s tímto papírem jsem zkoušel tisknout i na papíry Ilford Galerie Prestige Smotth Gloss 310 a Fomei PRO Gloss 265. Na všechny se mi zdaleka nejvíce osvědčil ICC profil určený pro papíry Epson Premium Glossy Photo a nejlépe fotky opravdy vypadají, alespoň podle mého gusta, právě na papíru Epson. Nejen, že barvy na něm působí jasnější a mírně teplejší, což se mně líbí, ale také se jednotlivé kapky do sebe lépe slévají a nejsou ani v nejmenším vidět proužky nebo tečky. Tento problém jsem zaznamenal hlavně na papíru Ilford a v menší míře i na Fomei. Fomei nicméně můžu doporučit jako solidní levnou náhradu. Papír od Epsonu ale jednoznačně vede.
Jsem v domácím tisku nováček, takže si těžko dovedu představit něco lepšího či horšího. Zápory jsem za čtrnáct dní zběsilého tisku sice nenašel, což ale neznamená, že je ještě nenajdu. Jasnou nevýhodou je vyšší cena za kus, ale zdá se, že celkem odpovídá.
Bez problémů
kvalitní fotografický papír
Výborná kvalita V promoakci 1+1 je za cenu nižší než ve fotolabu
Super kvalita fotek neni nad to si upravit fotku a vytisknout doma
Super papír
nic
Super cena
Dobré barvy. Do tiskàrny Epson OK.
Nevím
Prostě dokonalý, nejlepší ze všech, které jsem zatím používal. Opravdu není co dodat.
Naprosto žádné.
Skutečně vynikající kvalita, dávám 5*****. K tomu PROMO akce, to je prostě SUPER.
P-DC1-WEB07