Obnovit stránku

Recenze ETA 0028 90030 Gratus

Zajímají Vás názory a recenze na ETA 0028 90030 Gratus? U nás má zatím hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček od 37 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s ETA 0028 90030 Gratus. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na ETA 0028 90030 Gratus i vy.
ETA 0028 90030 Gratus - Kuchyňský robot
ETA 0028 90030 Gratus
Skladem > 5 ks
9 999,-
Koupit
4,7
hodnotilo 37 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Není hlučný Možnost dokoupení příslušenství Celokovové metly i jejich spoje (pouze plastové krytky nad metlou, aby těsto zašpinilo robot) Bez problémů zpracuje i tuhá těsta na cukroví. Těsta byly krásně hladké a propracované. Nerezová dostatečně velká nádoba
Zatím nic
design výkon oproti jiným robotům relativně tichý
málo příslušenství (není např. mlýnek na maso) u hustějšího těsta se trošku strašidelně kroutí, ale to asi každej robot, takže to neni vyloženě zápor :)
Míchá a hněte rychle, kvalitně a hlavně tiše. Používám při každé příležitosti. Dokoupila jsem si i mlýnek na mák, citrusovač a doplňky ke krouhání a strouhání a jsem spokojená, jak robot pracuje a také jak mi zdobí kuchyň.
Výborný pomocník do kuchyně. Největší jeho předností je, že úplně v pohodě zastoupí v kuchyni několik spotřebičů. Používám ho jako hnětač těst (zvládne i hodně tuhá těsta), odšťavňovač, mlýnek atd. Je moc hezký, takže ho ani neschovávám a mám ho stále při ruce. Má velkou mísu, což je taky velké + Od ETA mám již několik produktů a se všema jsem moc spokojená.
velká mísa zpracuje i tuhá těsta x využití dobře se čistí a snadno ovládá hezký profesionální design
Gratus jsem viděla v praxi v nějakém pořadu a úplně mě nadchnul. Vyzkoušela jsem těsto i krém a všem, kteří rádi pečou určitě doporučuji. Tip na dárek pro snachu.
silný a výkonný spolehlivý, propracuje těsto a krásně vyšlehá krém
celokov a desetiletá záruka na motor
Zatím nic
šlehá hněte dobře,horší je to se strouháním,brambory na bramboráky ani náhodou
nenestrouha sirové brambory,nebo něco tužšího
robustní provedení dostatečný výkon ke zpracování tužších těst tichost hezký a elegantní design dostačující základní výbava v téhle kategorii opravdu kvalita za příznivou cenu opravdu povedený kousek
nevím, nic jsem neobjevil
Dobrá mašina
Je to ozdoba naší kuchyňské linky. Sice zabírá místo, ale já ho neschovávám. Dobře se myje. I přes velké množství těsta, stále si udržuje vekou rychlost. Baví mě jeho příslušenství, která se snadno vyměňují.
P-DC1-WEB30