Obnovit stránku

Recenze ETA Aron 2512 90000

Zajímají Vás názory a recenze na ETA Aron 2512 90000 ? U nás má zatím hodnocení 4,2 z 5 hvězdiček od 31 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s ETA Aron 2512 90000 . Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na ETA Aron 2512 90000 i vy.
ETA Aron 2512 90000  - Robotický vysavač
ETA Aron 2512 90000
Skladem > 5 ks
6 599,-
Koupit
Poradna 18 Recenze 23
4,2
hodnotilo 31 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Šikovný, krásně tichý pomocník. Na každodenní běžný úklid úplně super.
Vysaje takové ty běžné věci jako chlupy mazlíčků, vlasy, drobky V aplikaci se dá nastavit kdy se má spustit a pak si sám jezdí, nemusím se vůbec starat Mopuje ale na pořádné vytírání to úplně není Je tichý, zvířata se ho vůbec nebojí
Koupen rodičům, včera důkladně otestován. Pěkné balení a výbava v perfektní akční ceně od Alzy. Velmi tichý při vysávání, při mopování je extra tichý. Vysává občas chaoticky, ale vše vysaje. Mopování jede extra systematicky a důkladně.
Cena v jarní akci obsah balení tichý skvělý pomocník co ušetří moře času mopování
malá nádrž na bordel
Jeden z nejnižších roboťáků na trhu co jsem našel a proto jsem ho pořídil. Jsem moc spokojený. nevynechává místa, i když mi občas přijde jeho vysávání dost chaotické, vždycky se na vynechaná místa vrátí, takže to má zmáknuté. Chlupy ze psa, vlasy, drobky jsou úplně na pohodu, vytírání je taky dobré, akorát si musím myslet tam nalít vodu a ten hadřík přilepit.
jednoduché nastavení pracuje dobře
nízký s přípravkem účinně vytírá z 95% se vždy vrátí nabít do stanice
uklízí bezvadně, jednoduché nastavení a po návratu z práce je vysáto a vytřeno. máme pejska, takže pokud se jeden den nestihne vysát, hned je to znát. Obecně je robotický vysavač, který není třeba obsluhovat velké usnadnění práce i úspora času.
Splnil má očekávání. důvod koupě byl hlavně jeho malá výška, tak aby mi dokázal vysát a vytřít pod pohovkou a to splňuje. vysává dobře a co se týče stírání, tak je to jakš takš. při velkém úklidu vytahuji klasicky mop, ale na každodenní očistu úplně super. navíc si jezdí sám, takže já tímto neztrácím čas. nastavení v aplikace se ne vždy podaří, ale je to otázka minutky, tak to mě nijak netrápí. do stanice si ale vždy zajel sám včas a schodům se vyhýbá. sem tam do něčeho ťukne, ale řekla bych že mnohem méně než já klasickým vysavačem a mopem, takže jsem v klidu:)
tichý samostatný vysává dobře
nízký intuitivní aplikace perfektní úklid i s vytíráním
Jsme velmi spokojeni.
Vysává i mopuje. Nízký - vleze se pod nábytek a zároveň také umí zdolat překážky. Hezky zmapuje byt a pracuje sám. Je velmi tichý a náš pes se ho díky tomu nebojí. Umí rozpoznat pevnou překážku, které se vyhne a když před ním stojí pes tak pouze přibrzdí a pokračuje.
Zatím jsem nic nenašla. Zkoušíme.
P-DC1-WEB17