Obnovit stránku

Recenze EufyCam 2 Pro 2+1kit

Zajímají Vás názory a recenze na EufyCam 2 Pro 2+1kit? U nás má zatím hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček od 7 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s EufyCam 2 Pro 2+1kit. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na EufyCam 2 Pro 2+1kit i vy.
EufyCam 2 Pro 2+1kit - IP kamera
EufyCam 2 Pro 2+1kit
Skladem > 5 ks
10 990,-
Koupit
4,7
hodnotilo 7 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Jednoduche nastaveni
Fakt nevim
velmi dobře funguje. Velmi snadná instalace venku, baterie krásně drží. Co mě zklamalo je to, že je tam AI na rozpoznání obličeje a ten i vyfotí, ale bohužel homebase 2 nedokáže pracovat s "Family member", takže bohužel nemůžete přiřadit lidi v domácnosti (to umí pouze homebase 1). Zároveň při spárování do HomeKit přijdete o 2k rozlišení a jedete pouze v HD, což je velká škoda, ale tady lze předpokládat že je problém na straně Apple. Family member face Recognition se pokouším nastavit v HomeKit.
spárování s HomeKit různé scénáře (doma, pryč, podle lokace..)
nemožnost family members face recognition
Jednoduché nastavení, solidní dosah základny HomeBase2 v použití jako Wi-Fi extender, snadná montáž, kvalitní výrobek.
Nefunkční rozpoznávání osob i psů (vezme a nahrává i psa), možná jde o špatný popis funkce..možná funguje jen ve FullHD rozlišení , nevím. Neškodil by velmi detailní manuál k nastavení, on-line help funkce úplně nestačí.
P-DC1-WEB27