Obnovit stránku

Recenze EVOLUCE - Čas létat

Zajímají Vás názory a recenze na EVOLUCE - Čas létat? U nás má zatím hodnocení 4,5 z 5 hvězdiček od 8 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s EVOLUCE - Čas létat. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na EVOLUCE - Čas létat i vy.
EVOLUCE - Čas létat - Rozšíření společenské hry
EVOLUCE - Čas létat
Skladem 2 ks
259,-
229,-
Koupit
4,5
hodnotilo 8 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Neskutecne mnoho moznosti kombinovat
Hra se nám líbí, hlavně mladším hráčům.
Hra je jednoduchá, svižná a zábavná. Na první pohled člověka trochu zarazí první pohled na grafiku, ale po první hře pozná, že není tak důležitá, pokud člověk má chuť, aspoň si svého "mazlíčka" může představovat. Hra má vcelku jednoduchá pravidla, která si hráči osvojí během první hry. V rozšíření Čas létat přibylo spoustu nových vlastností a tím se hra stala ještě rozmanitější. Trošku matoucí je snad jen motolice, která nám trošku dávala zabrat při počítání potravy.
Nové kombinace hry
Zábavné rozšíření, které umožňuje možnost hraní ve více lidech. Přidává spoustu nových a zábavných ale i otravných karet (léčka, ďas mořský, atd.)
Spoustu nových karet Možnost více lidí Více škodících karet
Možnost větších vláčků takzvaných "homovláčků" Možnost jedné karty dané specializace ve hře
Hra je rozšířením základu Evoluce - O původu druhů. Herní princip zůstává stejný a kromě nových vlastností zvyšuje maximální počet hráčů až na 6. Pro rozšíření platí víceméně všechno, co jsem uvedl k základu hry. Pravidla jsou opět lehce nepřehledná a v některý případech přímo chybná - Popis karty rozumu si ve dvou odstavcích odporuje, kdy v jednom tvrdí, že umožňuje sežrat živočicha s jedním rysem a následně tvrdí, že lze vybrat jeden rys, který bude ignorován. Nebo karta motolice uvádí, že potřebuje jediný pár avšak pravděpodobně mělo být správně jiný.
Nové herní strategie a možnosti 2 hráči navíc
Chyby v pravidlech
P-DC1-WEB23