Obnovit stránku

Recenze EVOLUCE - O původu druhů

Zajímají Vás názory a recenze na EVOLUCE - O původu druhů? U nás má zatím hodnocení 4,1 z 5 hvězdiček od 38 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s EVOLUCE - O původu druhů. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na EVOLUCE - O původu druhů i vy.
EVOLUCE - O původu druhů - Společenská hra
EVOLUCE - O původu druhů
Skladem > 10 ks
329,-
Koupit
4,1
hodnotilo 38 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
celkem jednoduchá, zábavná hra
Hra je super! Hrajeme ji s dvanáctiletým synem a jsou to takové "šachy trochu jinak". Ve hře se hodně kombinuje a také si musíte dost pamatovat, takže si oba cvičíme pamět. Obrovská výhoda oproti např.Monopolům je, že se nehraje tak dlouho...ve dvou cca hodinu...Nedávno jsme si ještě přidali karty z nové verze, ve které "Vaše zvíře" může už i uletět...Už jsme si s hrou užili hodně zábavy a nebojte se toho, rovnou jsme začali hrát s otevřeným návodem a zbytek máte napsaný na každé kartě...časem si začnete texty z karet pamatovat a to Vám pomáhá v přežití...Hra je fakt chytrá a zábavná. Moc doporučuji! Lukáš
poměrně krátká hrací doba intuitivní rozvíjí pamět a kombinatoriku
Zajímavá hra, zase něco nového. Hrajeme rádi.
Výborná karetní strategie, hráči tvoří své živočichy, snaží se udržet je naživu tedy poskytnout jim vlastnosti, které by jim zajistili přežití, učí je komunikovat a spolupracovat a zajistit jim dost potravy. A ty konkurenční živočichy se snaží vyhladovět nebo sežrat,:)
nepřeberné množství kombinací jednoduchý herní princip ke hře již vyšlo rozšíření Čas létat, které přináší do hry nové rozměry škození,:)
interakce mezi vlastnostmi by měly být popsány v pravidlech podrobněji
Prima hra, líbí se mně i kamarádům. Mohu jen doporučit :)
Vynikající hra
Supr karetní hra. Hodně kombinací. Hrací doba přiměřená.
Velké množství kombinací. Zábavná Poučná. Hra která upoutá a neomrzí .
Hra má nepřeberné množství kombinací takže pravidla jsou přiměřeně dlouhá. Zábavnost je na 1 místě a zahrát si na "boha" stvořitele mě fakt baví. Ve 4 hráčích je to slušný mazec.
dost chytlavá hra hodně možností a kombinací možnost vytvořit i zvíře které neexistuje prý bude rozšíření hrací doba, tak akorát
výjimečně věci řešit dohodou, nejsou v pravidlech. (Lze najít na diskuzich na netu)
Zábavná společenská karetní hra. Po spojení dvou her až pro 8 osob. V klubu ji hrajeme rádi, protože si při ní dokážeme pěkně "zablbnout" a "požrat se". Dal bych 90 %, kdyby se to na těch hvězdičkách povedlo.
zábavnost relativně jednoduchá na vysvětlení návyková
"vláčkování" - spolupráce a komunikace
výtečná hra spousty možných kombinací je potřeba skutečně strategicky uvažovat další dvě rozšíření k dispozici
malé nejasnosti neobjasněné v pravidlech
P-DC1-WEB22