Obnovit stránku

Recenze EVOLVEO FX 550 80Plus 550W

Zajímají Vás názory a recenze na EVOLVEO FX 550 80Plus 550W? U nás má zatím hodnocení 3,6 z 5 hvězdiček od 28 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s EVOLVEO FX 550 80Plus 550W. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na EVOLVEO FX 550 80Plus 550W i vy.
EVOLVEO FX 550 80Plus 550W - Počítačový zdroj
EVOLVEO FX 550 80Plus 550W
Skladem > 5 ks
949,-
Koupit
Poradna 29 Recenze 6
3,6
hodnotilo 28 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
70 %
zákazníků doporučuje
tichý výkoný
zatím žádné , možná jenom by sedlo delší cpu kabel , aby šel protáhnout za skřýní
Zdroj půjde už do 2. reklamace a pořád stejný problém. Drnčí mu ventilátor a při vypnutém PC píská. Jinak bych s ním neměl problém, ale prostě to mě na něm štve, že se na něj nemohu alespoň na čas spolehnout. Jinak se chladí slušně, nijak se nehřeje a otáčky ventilátoru nejsou nijak vysoké a zdroj kdyby ten ventilátor nebyl vadný nebo co, tak by to normálně šlo, ale takhle. A je mi divné, že tuto věc dělá už 2. zdroj. Buď vadná série, nebo prostě 2 náhody za sebou. A doporučuji k tomuto zdroji dokoupit prodlužovací kabel pro CPU napájení, protože ten kabel od zdroje je prostě hrozně krátký (pokud tedy máte zdroj umístěný ve spodní části skříně).
140 mm ventilátor Nehřeje se Chlazení kabelů
Spolehlivost kus od kusu Krátká kabeláž
Po půl minutě začadil, zasmrděl a odešel
Zdroj má velmi slušný poměr cena/výkon, bohužel pouze teoretický výkon. Skutečnost již tak dobrá není a budu zdroj reklamovat.
Cena
Krátká kabeláž Konektor je zapuštěný a nejde dobře nasunout přívodní kabel. Zdroj vydává nepříjemný pískavý zvuk i při vypnutém PC
Zdroj mám cca půl roku a už budu řešit 2 reklamaci, takže 2. vadný kus a pořád ten samý problém. Jedná se o to , že zdroj i když není v zátěži, tak drnči a společně s ním vibruje i celá skříň a jiný zdroj mi toto nedělá, a při vypnutém Pc dost hlasitě píská. Zdroj bych si už nikdy nekoupil. Raději bych si připlatil pár stovek koupil něco lepšího,ale prostě Evolveo zdroj už nikdy. To i zdroje typu Eurocase mi fungovali lépe a hlavně fungoval. S tímto zdrojem Evolveo se bojím, aby se zdrojem nezařvala i celá sestava. Jediná kladná vlastnost je design, protože zdroj působí na první pohled dobře, bohužel jen do té doby dokud ho nezapnete.
Design
Nespolehlivost Hlučnost Pískání Krátký CPU kabel
v zátěži je dost hlučný a v noci to fakt vadí , bude prostě výměna
funguje
hluk
P-DC1-WEB08