Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Recenze Fitbit Versa 3 - Pink Clay/Soft Gold Aluminum

Zajímají Vás názory a recenze na Fitbit Versa 3 - Pink Clay/Soft Gold Aluminum? U nás má zatím hodnocení 4,1 z 5 hvězdiček od 22 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Fitbit Versa 3 - Pink Clay/Soft Gold Aluminum. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Fitbit Versa 3 - Pink Clay/Soft Gold Aluminum i vy.
Fitbit Versa 3 - Pink Clay/Soft Gold Aluminum - Chytré hodinky
Fitbit Versa 3 - Pink Clay/Soft Gold Aluminum
Skladem > 5 ks
6 390,-
Koupit
4,1
hodnotilo 22 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Versa, stejně jako ostatní zařízení od Fitbitu míří jen na určitou skupinu lidí a pokud do ní nespadáte, asi úplně spokojení nebudete. Kdo chce sporttester, tak je tady na špatné adrese a měl by pořídit spíš něco od Garminu / Polaru / Suunta. Kdo chce smartwatch, tak by zase měl kouknout spíš u Apple, Samsungu nebo Huawei. Tenhle Fitibt je totiž spíš fitnes náramek se slušným displayem, který má základní smart funkce. Za mě je naprosto ideální pro toho, kdo chce mít přehled o své kondici a celodenních aktivitách a chce to mít srozumitelně podáno bez ztrácení se ve spoustě nesourodých čísel. Jako bonus beru, že podporují i Fitbit pay, takže člověk může vyrazit na nákup jen s hodinkama a nemusí tahat peněženku nebo mobil. Zároveň (alespoň v mém případě) dovede Fitbit fungovat dost motivačně, což se mi třeba u Garminu nedařilo. Ale to už zase nemusí platit pro každého a konkurence se také zlepšuje. Každopádně propojení všelijakých funkcí souvisejících se zdravím a kondicí zde funguje perfektně.
Dobrá výdrž Slušný rozsah senzorů Dobré a komplexní rozhraní mobilní i webové aplikace Slušný display Rozumná cena Fitbit Pay
Je třeba vědět, proč ho člověk chce Mohlo by mít svižnější prostředí Haptické tlačítko je děs běs
Přesnost měření, jednoduchost nastavení i ovládání, spousta funkcí, lehké, výdrž baterie, vážně jsem velmi spokojený, dokonce využívám občas i jako sport tester, což nebylo původně v plánu, k tomu mám sofistikovanější hodinky
perfektní Google asistent Fitbit pay vodotěsný vidím kdo mi volá, příjem nebo odmítnutí hovoru dlouhá výdrž baterie hledal jsem dlouho a tyto hodinky perfektní poměr cena/výkon chytré buzení dost toho nastavíte v aplikaci, další věci jako čas 24hodin nastavíte v účtu na fitbit.com nemusím vyndavat mobil z kapsy a přečtu si SMS a emaily na ruce
Hledal jsem pokročilé a zároveň elegantní chytré hodinky pro manželku. Fitbit Versa 3 rozhodně doporučuji, u nás velká spokojenost a už vím, co si koupím později i pro sebe. :)
Krásné provedení Čeština Vyměnitelné řemínky GPS AMOLED displej Týdenní výdrž na baterku Cena
Větší rámečky kolem displeje
Hledal sem nějaký levnější hodinky který mi ukážou jak na tom sem. Kroky to počítá tep to měří a zároveň je vše česky což je pecka.
Čeština Aplikace Sredční tep
Nabíječka
dělají co mají
zatím nevím
Nemám žádné problémy s připojením, jako si tady stěžují ostatní. Je potřeba jen nastavit aplikaci Fitbit, aby ji Android nezavíral na pozadí. Google Assistant funguje jen v angličtině, s čímž nemám problém, používám ho například na spouštění chytrého robota nebo na získání nákupního seznamu v obchodě. Plavání jsem zatím s hodinkami vyzkoušet nemohl, ale aspoň se s němi sprchuji. Fitbit Pay funguje, i když nemáte hodinky právě propojené s telefonem. Za těch pár dní jsem už stihl využít telefonování přes hodinky, bez problémů. Android Fitbit aplikace mi přijde přehlednější, než například od Samsungu. Co jsem nevěděl, než jsem hodinky pořídil, je to, že na příchozí zprávy může člověk odpovědět hlasem, a dokonce perfektně funguje s Češtinou. Boční tlačítko se dá stisknout pokaždé naprosto bez problému, nechápu, jak s tím lidé mohou mít problém. Jediná výtka směřuje k hudbě. Pokud Fitbit dodělá Spotify Offline, půjde o perfektní hodinky.
Dlouhá výdrž baterie Luxusní vzhled Google Assistant Fitbit Pay Volání přes hodinky GPS Hlasová odpověď na zprávy v Češtině Přehledná aplikace Vodotěsné
Zatím není Spotify Offline
Kdyby vše fungovalo, jak má, tak jsou hodinky super. Bohužel se mi neustále odpojují od telefonu a tím pádem nefungují notifikace, telefonování atd. Toto byl problém už u Versa 2. Doufala jsem, že tento problém u 3 odstraní, ale ne. Budu je reklamovat.
vzhled rychle nabijeni GPS placení
odpojování od telefonu - nefunkcni notifikace
Odpojuji se od telefonu , stale neco resim
Hledal jsem pro ženu hodinky. Původně měla vybrané konkurenční, avšak ty nefungují s Androidem. Tento model splnil vše, co očekávala.
Lehké snadné ovládání sednou na drobnou ruku ženy
P-DC1-WEB04