Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Recenze GP ReCyko 2700 AA (HR6), 6 ks

Zajímají Vás názory a recenze na GP ReCyko 2700 AA (HR6), 6 ks? U nás má zatím hodnocení 4,2 z 5 hvězdiček od 8 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s GP ReCyko 2700 AA (HR6), 6 ks. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na GP ReCyko 2700 AA (HR6), 6 ks i vy.
GP ReCyko 2700 AA (HR6), 6 ks - Nabíjecí baterie
GP ReCyko 2700 AA (HR6), 6 ks
Skladem > 10 ks
699,-
439,-
Koupit
4,2
hodnotilo 8 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Baterie mne neskutečně zklamali. Koupil jsem je dětem do hraček a bohužel jsem zjistil, že jsou těla baterek o maličko větší než klasické baterie. Dobře tak do některých zařízení z kterých dřív baterky volně vypadli musím dnes bouchnout, aby povyskočili, to bych ještě snesl, ale asi právě pro to, že výrobce dělá těla baterií trochu větší tak pak mají menší plusový hrot. A tady se ukáže že v některých hračkách prostě nedosáhne na kontakt. No jsem Čech, tak jsem si pomohl, a kontakty jsem vypodložil alobalem podstupovat reklamaci teď v době covidové se mi nechce. Ale je to opravdu opruz! Koupil jsem s nimi i kvalitní nabíječku, která mi ukázala, že některé z baterií maji kapacitu i pod 2000 mAH.. Naformátovat se už nedají... Tudíž pak akorát odebírají energii těm ostatním.. No alespoň vím které to jsou a můžu je dávat pospolu. Podle mého ti co tady napsali pozitivní recenze neuměli změřit kolik mají baterie kapacitu a měli štěstí na zařízení... Ale jednou se budou divit..
Baterie mají menší plusový hrot než obyč. baterie Kapacita u některých kusů je menší
Se značkou GP jsem spokojen, proto jsem využil koupě 4+2
na AA velmi vysoká kapacita
velké balení vysoká kapacita eko nabité a připravené k použití
šetří čas, dobijete jak potřebujete
moc dlouho nevydrží, u led světýlka s odběrem 0,06W nabíjím po 3 dnech
P-DC1-WEB07