Obnovit stránku

Recenze Helmer LK 704 modré

Zajímají Vás názory a recenze na Helmer LK 704 modré? U nás má zatím hodnocení 2,9 z 5 hvězdiček od 15 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Helmer LK 704 modré. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Helmer LK 704 modré i vy.
Helmer LK 704 modré - Chytré hodinky
Helmer LK 704 modré
Prodej skončil
2,9
hodnotilo 15 zákazníků
500+
zákazníků již zakoupilo
50 %
zákazníků doporučuje
Aplikace pro telefon je otřesná. Překlad nedává smysl - jen to prohnali překladačem. Aplikace obsahuje reklamy - velmi obtěžující přes celou obrazovku. Takže zaplatíte za hodinky a ještě mají tu drzost vás krmit reklamou. POZOR - Aplikace může být jen na jednom telefonu! GPS je velmi nepřesná i na volném prostranství za čisté oblohy. Služba má extrémně časté výpadky - takže hodinky jsou často pro aplikaci offline. Takže pokud očekáváte, že to budete používat pouze na telefonování, tak jsou v pohodě. Ale nic dalšího na tom nefunguje nebo je to velmi nespolehlivé. Ale bez té jejich nefunkční služby hodinky ani nevypnete a nijak nenastavíte. Takže buď si vezmete šroubovák nebo počkejte až se vybijí. Když běží služba, hned si nastavte telefonní čísla, budíky apod. Nevíte kdy později budete mít znova šanci.
Hezké Lze z nich telefonovat Lze se na ně dovolat
Otřesná aplikace Aplikace pouze pro jeden telefon Reklamy přes celou obrazovku Nespolehlivá služba, velké výpadky
Vodotěsnost
Absolutně nevhodné pro děti. Velké Hned poškrábané Průměrná app. Plná reklam
Funguje jak ma..spokojenost
Cena a design
Zatím nic
Lokalizace na minimálně 200 metrů, aktualizace polohy hodinek zcela nefunkční. Konzultace s Helmer zákaznickou linkou, kde sděleno, že toto je kvůli vodotěsnosti normální. V porovnání s Helmer 703, který fungoval výborně ( prý protože není vodotěsný...) rozhodně doporučuji Helmer 703 !
hezký design
vše ostatní
Komunikace s aplikací v mobilu mě nadchla. I když tuto funkci využiji minimálně, aplikace v mobilu dokáže dítě lokalizovat s přesností 5 m a v podrobná mapa umožňuje zobrazit pohyb dítěte během celého dne. U nás tedy vítězí funkce volání a čtení SMS pomocí hodinek. S použitím Sim karty v hodinkách a aplikace v mobilu je možné nastavit až 10 telefonních čísel a v případě nouze předvolit i dvě SOS telefonní čísla, které se vytočí pouhým stiskem tlačítka na hodinkách. Hodinky disponují velkým dotykovým displayem, takže dítě může přijímat SMS zprávy a také nahrané zprávy odesílat. Hodinky tak plně nahradí mobilní telefon, který u malých dětí zrovna nepodporuji. Syn byl z „agentských hodinek“ nadšený a mobil ani nechce.
Přesná lokalizace, propojení s mobilní aplikací rodičů, vodotěsnost
žádné
P-DC1-WEB27