Obnovit stránku

Recenze Hexbug Nano

Zajímají Vás názory a recenze na Hexbug Nano? U nás má zatím hodnocení 4,4 z 5 hvězdiček od 54 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s Hexbug Nano. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na Hexbug Nano i vy.
Hexbug Nano - Mikrorobot
Hexbug Nano
Skladem > 10 ks
149,-
Koupit
4,4
hodnotilo 54 zákazníků
1 000+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Pro vnuky /bude mu 5 a 7 let/ pořídil jsme celkem 2 sady brouků a slepil pro ně z ploché krabice jakousi dráhu s bludištěm a i pro dospělé je radost chvilku se na jejich zápolení podívat. Koupě byla zajímavá jen kvůli Vaší akční ceně, kdybych měl kupovat v plné ceně jako jinde, pravděpodobně by mne nabídka vůbec nezaujala (cena - užitnost).
Lehounká hračička pro předškolní a možná i starší děti, nenáročná na obsluhu. Běžně asi není nebezpečná. Myslím si, že vhodnější brouk než auto ... Zajímavý konstrukční nápad, kéž by jich bylo takových více.
perfekní nápaditá hračka super design neuvedené funkce (obrací se ze zad na nohy) působivé balení cena idealní na drobný dárek výdrž baterky
odolné malé super hračka pro batolata a domácí mazlíčky
nic
při poloze na zádech se dokonce sama otočí z5 na nožky
Dobré překvapení
zklamání z toho, že nebylo možné vybrat konkrétní barevnou variantu, v nabídce jich je sice hodně, ale nikde není možnost to ovlivnit
Bezva hračka, je to prostě brouk.
Super hračka Dělá to co má Můžete s tím vyděsit tchýni Není problém to někomu hodit za triko a sledovat co se stane
srandovní věc :)
Splnilo účel a očekávání, neteř byla na poprvé trochu zklamaná ale po zapnutí z toho byla hotová.
P-DC1-WEB03