Obnovit stránku

Recenze HUAWEI Nexus 6P Black

Zajímají Vás názory a recenze na HUAWEI Nexus 6P Black? U nás má zatím hodnocení 4,9 z 5 hvězdiček od 15 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s HUAWEI Nexus 6P Black. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na HUAWEI Nexus 6P Black i vy.
HUAWEI Nexus 6P Black - Mobilní telefon
HUAWEI Nexus 6P Black
Prodej skončil
4,9
hodnotilo 15 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Pokud chcete kvalitní, spolehlivý Android telefon a nevadí vám že je trochu větší, měl by být Nexus 6P vaše jasná volba.
Krásný, ostrý displej Pevné, kovové tělo Výborná výdrž Perfektní foťák (přední i zadní) Rychlá a spolehlivá čtečka otisku prstu Čistý, jednoduše ovladatelný Android Záruka oficiálních aktualizací a bezpečnostních záplat (každý měsíc)
Pro někoho může být velký, ale když si člověk zvykne tak už menší telefon do ruky nevezme.
Luxusní telefon pro nadšence Výborné zpracování, nikde nic necvaká, neohýbá, nepraská Display je pastva pro oči Reproduktory, k mému překvapení, hrají na jedničku Vývoj přímo od Google, časté aktualizace Foťák fotí i ve špatných světelných podmínkách Výdrž baterie je bez konkurenční, data+gps zapnuté, střídavě s wifi, display 75% a výdrž baterie vyššího používání 1,5-2 dny.
Pro někoho možná příliš velký Klouže z ruky (pouzdro pomůže) Temperované sklo na telefonu kazí trochu dojem luxusního zpracování, jelikož není až do krajů.
Luxusní telefon pro nadšence Výborné zpracování, nikde nic necvaká, neohýbá, nepraská Display je pastva pro oči Reproduktory, k mému překvapení, hrají na jedničku Vývoj přímo od Google, časté aktualizace Foťák fotí i ve špatných světelných podmínkách Výdrž baterie je bez konkurenční, data+gps zapnuté, střídavě s wifi, display 75% a výdrž baterie vyššího používání 1,5-2 dny Čtečka otisků prstů neomylná a rychlá
Pro někoho možná příliš velký Klouže z ruky (pouzdro pomůže) Temperované sklo na telefonu kazí trochu dojem luxusního zpracování, jelikož není až do krajů
Velká obrazovka Stabilní a čístý systém Rychlé nabíjení Ostrý foťák
Hřeje se při nabíjení Kvůli velikosti trošku klouže z ruky
Luxusní telefon pro nadšence Výborné zpracování, nikde nic necvaká, neohýbá, nepraská Display je pastva pro oči Reproduktory, k mému překvapení, hrají na jedničku Vývoj přímo od Google, časté aktualizace Foťák fotí dobře i ve špatných světelných podmínkách Výdrž baterie je bez konkurenční, data+gps zapnuté, střídavě s wifi, display 75% a výdrž baterie vyššího používání 1,5-2 dny.
Pro někoho možná příliš velký Klouže z ruky (pouzdro pomůže) Temperované sklo na telefonu kazí trochu dojem luxusního zpracování, jelikož není až do krajů.
Čistý android zpracování rychlost cena/kvalita
Výkonný Netopí
Pro někoho možná až příliš velký.
Velký a kvalitní display Váha Vůbec netrpí na přehřívání Výdrž baterie Redukce z USB B na USB C
USB typ C - do auta si nesmíte zapomenout redukci
P-DC1-WEB29