Obnovit stránku

Recenze iPhone XS Kožený kryt šeříkově modrý

Zajímají Vás názory a recenze na iPhone XS Kožený kryt šeříkově modrý? U nás má zatím hodnocení 4,7 z 5 hvězdiček od 21 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s iPhone XS Kožený kryt šeříkově modrý. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na iPhone XS Kožený kryt šeříkově modrý i vy.
iPhone XS Kožený kryt šeříkově modrý - Kryt na mobil
iPhone XS Kožený kryt šeříkově modrý
Skladem 3 ks
1 290,-
1 210,-
Koupit
Poradna 4 Recenze 8
4,7
hodnotilo 21 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
skvěle sedí do ruky (bez krytu je telefon hodně kluzký) pěkný materiál
Pasuje jak ma
Příjemně se drží Dobrá odolnost Nešpiní se
perfektně sedí příjemný do ruky
nic
Krásný elegantní vzhled Dobře sedí
trochu kluzký oproti krytům ze silikonu Náchylnost na vrypy ale uvidíme po delším používání jakou platinu to udělá včetně vrypů - třeba to bude zajímavě vypadat :)
perfektně sedí kovová tlačítka
jako nový trošku klouže v ruce
prijemny do ruky, exklusivni design
trochu klouze v ruce
Pouzdro samo o sobě vypadá nádherně - když je nové!,...... nicméně mastnota kůže rukou a né vždy 100% čisté ruce udělají na pouzdře "patinu", kdy po čase je pouzdro tmavě hnědé a lesklé. Osobně se mi patina na pouzdře nelíbila a pouzdro jsem po několika měsících vyhodil a koupil si černé. Kůže sama o sobě není tak odolná jako silikon a samozřejmě dle stylu zacházení za chvíli obsahuje spoustu vrypů, důlků a škrábanců, také klouže více než silikon.
Když je pouzdro nové, tak je naprosto nádherné Krásně na telefonu sedí Dobře se ovládají tlačítka Tlačítka pouzdra mají lepší chod než u silikonové verze - tam prostě mají takový divný gumový chod
Velice rychle se zašpiní a do původního stavu zřejmě nejde už ničím vyčistit Horší mechanická odolnost Pouzdro docela klouže Spíše bych z vlastní zkušonosti již volil tmavé, nejlépe černá kožená pouzdra
WEB9