Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Recenze iRobot Roomba 605

Zajímají Vás názory a recenze na iRobot Roomba 605? U nás má zatím hodnocení 4,6 z 5 hvězdiček od 121 uživatelů. Níže na této stránce naleznete od ostatních zákazníků také jejich konkrétní zkušenosti s iRobot Roomba 605. Určitě budeme ale rádi, když nám po koupi napíšete hodnocení na iRobot Roomba 605 i vy.
iRobot Roomba 605 - Robotický vysavač
iRobot Roomba 605
Není dostupné
4,6
hodnotilo 121 zákazníků
2 000+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Hledal jsem vysavač na tvrdou podlahu (dlažba) a tento je ideální a splnil očekávání. Už jsou pryč neustále nalepené psí chlupy na ponožkách.
Nemá integrovanou pračku a sušičku, že by při úklidu rovnou i vypral.
S tímto robotem jsem celkem spokojený. Je to můj první robot a pořídil jsem si ho hlavně kvůli kočíčím chlupům, které v kombinaci s prachem vytváří kusy z prachu a chlupů. Robot uklizí pořádně, jen má problém s těžšími kamínky kočkolitu. Robot se dá zapínat pouze tlačítkem. Pokud byste chtěli robot ovládat vzdáleně z mobilu je třeba si pořídit jinou verzi robotu s možnosti připojení na wifi router. Z nepřijemných vlastností je hlučnost. Proto je lepší jej zapínat když nejste doma, avšak pokud se do vysaváše dostáne nějaký kabel nebo niť, tak se robot může zaseknout. Doporučuji dávat pozor na veškeré kabely a dávat je prýč před uklídem. Vysáváš je také schopný spolknout i celý malý měký míček na hrání, který se zasekne pod robotem a ten se třeba ani nevypne :-) Takže pozot ať ho tak to nezníčíte. Jinak fajn zařízení.
uklíží dost dobře podlahy dlouhá vydrž baterie lze dokoupit zařízení na virtuální zeď jednoduše se čistí
hlučnost zamotávává se do kabelů a přítom se nevypne nejde ovládat vzdáleně z mobilu nevysaje těžší častečky (kočkolit) není možnost načasovat uklid na určítou dobu
máme doma robotický "vysavač" jezdí nabíjí se automaticky opticky uklidí syn ho používá na vození plyšové kočky
vsadil jsem na osvědčenou značku, ale i tak jsem nečekal zázraky - výrobek je však naprosté zklamání (používáno pouze na tvrdé podlahy, na koberci nezkoušeno) nelze mluvit o vysavači, je to pouze slabé mechanické koště , sací výkon minimální i na tvrdé podlahy. vysavač pouze víří prach po místnosti - výfuk vzduchu dozadu směrem na podlahu jsem vůbec nepochopil. Smetí po laminátové podlaze uklidí tak, že jej rozmetá pod nábytek a do míst, kam se nedostane. Takže opticky je uklizeno, ale ve sběrné nádobě je minimum smetí. rychlost zpomalí jen před velkou překážkou, ale do malých překážek a vnějších rohů nábytku a obložek dveří bouchá vší silou takže jej časem omlátí. vysavač nemá na dotykových částech žádnou měkčenou část nebo gumu, do všeho mlátí tvrdým plastem svého těla. nedostatky jsou možná daní za nižží řadu vysavačů iRobota.
perfektně vysává i chlupy a vlasy z koberce výborný, když máte doma psa výborný poměr cena/výkon Sám si zajede do nabíječky Lehké ovládání, nemusíte nic programovat.
Trochu hlučnější.
Můj třetí robotický vysavač, nejprve jsem měl Sencor, pak Teslu a teď iRobot. Sice je to ten nejlevnější model, ale kvalita úklidu je asi tak 100 krát lepší. Ve srovnání s tímhle by ty předchozí měly mít zakázáno používat v názvu slovo vysavač :-D
Vysává pevný podlahy i koberce vysoko nad moje očekávání Uklidí opravdu vše, možná je to tím, že mám jednodušší byt, ale prošmejdí každý místo Bere vlasy, chlupy, dobky, prach Změnil můj názor na robotické vysavače natolik, že mě to donutilo napsat tuhle recenzi a určitě můžu doporučit Vypadá hodně robustně tak věřím, že dlouho vydrží, ale mám ho zatím jen chvíli
Naprostá spokojenost. Psí chlupy bere jedna báseň, takže pro mě neuvěřitelný pomocník.
Žádné
Vysaje skoro všude. Vysaje prach a drobky. Na tvrdé podlahy ideální.
Výkon je nízký, na koberci pravděpodobně nezmůže nic. Ne zrovna praktické vysypávání. Do některých míst zajet nedokáže.
Netahatenza sebou klasicky vysavac
Neustale jeszdi do stejne mistnosti, neumi se vymotat a bez navazani kontaktu se zakladnou se sam ani nedobije. Nevysava dukladne v rozich.
skvěle vysává na tvrdé podlaze i na koberci s vyšším chlupem dlouhá výdrž baterie jednoduché ovládání, čištění i vysypávání zásobníku hlavně čas, který člověk trávil luxováním, nyní může trávit s rodinou, přáteli, na vycházce se psem atd.
zatím žádné
levnější oproti ostatní roombám - kromě rukojeti má ale zřejmě všechny funkce stejné zvládá i koberce, vysaje toho docela dost lego jde ze zásobníku krásně vyndat - výhoda oproti klasickému vysavači zvládá menší místnosti (panelák úplně vklidu) nakonec jsme se jej naučili používat - ideálně jej někde na 15 minut zavřít a pohybovat se v jiných místnostech
nehodí se na každý prostor, moc nezvládá větší místnosti (například dnes moderní +kk místnosti je lepší mu rozdělit nábytkem, apod. na dvě menší) hlučnost - představu sledování TV s nohama na gauči zatímco vysavač pracuje - pořád je to vysavač a aby fungoval, dělá hluk nelze ponechat bez dozoru
P-DC1-WEB23